20 Травня 2021
views 63

​​Остапчук, Петров та Белоус: «Найсмішніший Stand Up» у ресторані Кухмейстер

«Comedy Space» представляє серію найвеселіших вечірок року. На одній сцені зберуться топові представники гумористичного жанру країни, щоб змусити вас сміятися і забути про всі проблеми.

«Найсмішніший Stand Up» – це мікс коміків, чий гумор – це стовідсоткове влучання. Абсолютно різні теми: добірні жарти про життя, відносини, злободенні проблеми, підкріплені імпровізацією з глядачами – все це неповторне шоу, яке заряджає емоціями і надовго піднімає настрій.

27 травня за ваш сміх відповідають:

Женя Бабков (Київ) – інтелігентний комік, який увійшов до ТОП-10 кращих коміків України за версією Independent stand up festival (2016-2017), резидент київського клубу The Stand up

Артур Петров – учасник таких телешоу як «ГуднайтКлаб», «Комік на мільйон». Сценарист кіно і телебачення. Батько двох дітей, про яких розповідає в кожному своєму виступі.

Діма Білоус – меланхолійний і недовірливий київський комік, якого ви, швидше, можете застати на виступах у київських барах, на квартирники або на вулиці за діалогами з самим собою. Намагається структурувати життєвий досвід, знання про людей, але частіше за все приходить або до протиріч, або до вже давно відомих істин.

Володимир Остапчук – відомий ведучий і шоумен.

Comedy Space – місце твого космічного настрою!

Свіжі новини