18 Вересня 2020
views 175

Ольга Фреймут про Притулу, кумівство на ТБ, роботу з Ткаченком та чоловіка-продюсера. «Зе Интервьюер»

Героїня нового епізоду проекту «Зе Интервьюер» – Ольга Фреймут, одна з найвідоміших телеведучих України та експертка з етикету. Ольга розповіла про проект своєї мрії, конфлікти на ТБ, відмову від роботи на «1+1» заради шоу «Оля», новий напрямок розвитку на карантині, роботу з чоловіком-телепродюсером, паузу в телевізійній кар’єрі, законодавців етикету та ще багато цікавого.

Як майбутній чоловік Фреймут заклав свою квартиру, аби вона не йшла з Нового каналу? Які стосунки в доньки Фреймут Злати з вітчимом? Що Фреймут думає про Педана та Притулу? Чи повернеться вона на «1+1»? Хто вірив у Фреймут на початку кар’єри, а хто пророкував крах? І чи правда, що справжня пані не має хотіти до вбиральні або їсти? 11:00 «Мені якось перегоріло все»: чи повернеться Фреймут на телебачення?

Я була довгий час «без камери». Вважаю, що «камера» в мене закінчилася з тим моментом, як я пішла з Нового каналу, коли закрили проект «Оля» – і все, після цього мені якось перегоріло, і я не була в кадрі. Ті проекти, які зараз пропонують, нецікаві мені. А якщо я беруся за те, що йду на компроміс із собою, своєю творчістю, воно мені не вдається: низькі рейтинги, людям не подобається. Я собі пообіцяла, що якщо повертатися, то повертатися у щось на рівні «Ревізора» чи «Інспектора». Але там вже інші ведучі.«Ревізор» – це те, що я створила, і після того навіть не те що ніхто не подякував, а навіть з титрів забрали як автора ідеї. Тому для мене це, звісно, боляче, тому що це моя історія. Хоча, напевно, найбільше визнання – це визнання людей: вони досі асоціюють мене з «Ревізором». І визнання тих, хто працює в сфері обслуговування. Але мені все ж хотілося б, щоб телевізійники визнали правду і сказали, хто створив цю програму: були [продюсерка Вікторія] Бурдукова, [шеф-редакторка Анна] Жижа, Фреймут – троє людей, які створювали цю програму. І ми втрьох зробили унікальний продукт.[На «1+1»] спочатку був «Інспектор Фреймут», а потім ми зробили «Інспектор. Міста», коли я вже їздила по всій Україні. [Коли ведучим став Володимир Остапчук], я вже не дивилась жодної програми, мені некомфортно. Боялася, що може бути якась непередбачувана реакція. Я намагаюсь себе якось абстрагувати від болю, від зайвих емоцій – все одно це було емоційно боляче, бо це улюблена програма.

26:19 Що Фреймут думає про Педана та Притулу?

[На зйомках шоу «КабріоЛіто»] дружні стосунки [з Педаном і Притулою] закінчилися. В мене був такий стрес! У липні закінчилася програма, і я полетіла в Сардинію зі своїм бойфрендом відпочивати. Я три дні не могла розмовляти – в мене був шок, пропав голос. Я не хочу про Притулу говорити. Щоразу, коли про нього говорю, потім усі його шанувальники мені пишуть, що «боже, образили нашого Притулу»! Ми не спілкуємося зараз. Але було стресово [під час зйомок]. Педан – такий дипломат. Якби він не був ведучим, міг би бути якимось послом. В нього треба повчитись: він дуже дружній, безконфліктний. З Притулою ми були такою телевізійною парою, і коли я пішла [з шоу «Хто зверху?»], підвела його. Але я ж не належу йому, маю право обирати свою кар’єру. Але він не розгубився – після мене в нього були співведучі, з якими йому було комфортно.В чому такий біль, я не знаю. Я досі не можу розгадати посмішку Мони Лізи і болю Притули.Коли мені журналістка сказала про те, що він іде в мери, я не знала про це. А чого людина йде? Журналіст, йому гарно на телебаченні, а нащо йому це? Для мене це дивно. Мені здається, якщо в тебе є покликання, ти гарно справляєшся зі своєю роботою, для чого робити експерименти над собою? Добре, це його право, його життя, його вибір. Він же чесний, хороший, в нього велике добре серце, він точно не скривдить нікого.

31:31 Як Фреймут користується своєю популярністю: «Я замовляю стандарт, але завжди живу в люксі»

Я завжди розраховуюсь у ресторанах, а якщо не беруть гроші, то лишаю чайові, еквівалентні своєму замовленню. Це дуже вигідно – бути ревізором. Коли ще я не була одружена, ми поїхали в Шамоні, в готель Club Med. Мені пропонували один номер, а коли я приїхала, помітила, що якось сигаретами пахне (тоді ще можна було курити), якась пліснява. І людина, яка заводила нас в номер з донькою, помітила моє невдоволення – і тут за секунду прибігають люди: масове переселення, беруть валізи, кудись біжать, просять вибачення… А виявилось, що покоївкою в готелі працювала українка, і вона їм сказала: «Ви що, не знаєте, хто до вас заселився? Це ж вона!» І французи мені дали номер вищої категорії. Так часто буває. В мене є така хитрість: коли я замовляю готель по Україні: замовляю стандарт, але завжди живу в люксі. І в мене в номері завжди є якесь просеко. Дуже цікаво було цього року: на свій день народження я була в Лондоні, ми поїхали зі Златою в її справах. Відчиняються двері в мій номер, заносять шампанське, шоколад, фрукти, торт – але не зі свічками, а просто такі тістечка. Думаю: «Звідки вони знають?» І тут за півгодини приходять і кажуть: «Вибачте, ми не в той номер занесли». Вони помилилися, це не мені було. А ми вже трошки фруктів з’їли: з донькою не дуже шампанського вип’єш.

40:03 Майбутній чоловік Фреймут заклав свою квартиру, аби вона не йшла з Нового каналу?

[Коли мені запропонували перейти на «1+1»,] я одразу сказала директору Нового каналу [Володимирові Локотку] (я ще не знала, що це мій майбутній чоловік). Кажу: «Мені подзвонив [Олександр] Ткаченко». Тому що мене тоді не те, щоб зарплата не влаштовувала, а те, що мені не давали вести знакові програми. Я вела «Ревізор», але тоді команда піару та інших людей сказали, що я абсолютно не тямлю у великих шоу, що я людина однієї ролі. Тож Володимир не давав мені вести інші програми. Я думаю: «О, настав час поміняти цілу стратегію». Я йому сказала, мовляв, гарна дівка засватана, мене кличуть «плюси». Я знала, що мене будуть зупиняти, бо в розпалі були «Ревізор», «Хто зверху?» Це була субота, я подзвонила Володимиру (ми з ним тоді на «ви») і кажу: А ви знаєте, мені подзвонив Олександр Владиславович [Ткаченко]». І він мені: «Оля, ничего не делайте, давайте встретимся сейчас же». А тоді – ну який роман [між нами міг бути]? Я його терпіти не могла, бо він не давав мені нормальні шоу! І ми зустрілися в ресторані «Парус», і я кажу: «А в мене квартира, до речі, неоплачена, чи міг би канал заплатити за мою квартиру, закрити кредит?» Це вже мені порадив мій бойфренд. І вони змогли! Думаю: «Ох, яка в мене влада над ними!» Я півроку побула ще на Новому каналі, вони закрили кредит. Мені Новий канал дав гроші, я закрила, і мені з зарплати вираховували. Коли пішла за півроку, я закрила кредит повністю. До речі, так цікаво: Володя тоді поставив у заставу свою особисту квартиру під мої гроші – я вже потім дізналася. А між нами тоді взагалі нічого не було!

1:11:30 Ольга Фреймут про чоловіка – продюсера Володимира Локотка. Хто пророкував їм розлучення або крах у кар’єрі?

[Коли я йшла на «1+1»], між нами була страшенна хімія, але просто ми не озвучували це, не торкалися одне одного, не обіймалися. Ми зверталися одне до одного на «ви», але відчували, що щось у повітрі літає. Це була одна з причин, чому я з радістю пішла на «плюси». Розуміла, що «діла не буде» [з роботою разом]. Це важко, воно відволікає, і всі коментарі по роботі ти сприймаєш особисто. Не можна працювати з чоловіком.До речі, коли я йшла з «плюсів», мені Олександр Владиславович [Ткаченко] сказав, що це буде найбільша моя помилка – працювати з чоловіком. І він сказав правду. Він сказав, що це або закінчиться розлученням, або поламаною кар’єрою. Богу дякувати, ми не розлучилися, тому що в нас уже такі міцні почуття, але було дуже складно, коли чоловікові треба було закрити мою програму [«ОЛЯ»], вислуховувати від хейтерів, що на мене витрачено бюджет. Мені треба було виправдовуватися за мій гарний вигляд у кадрі, що це мої домовленості, за поїздку в Америку на зйомки промо. Тоді пішли чутки, що це викинуті гроші. Але тоді я домовилася за символічну суму і летіла в Америку за свій кошт. А коли ти постійно виправдовуєшся, це дуже втомлює. Тому я нікому б не радила працювати з тим, кого ти любиш. Ніколи більше не працюватиму з Володимиром.

1:21:35 Чи правда, що справжня пані не має хотіти до вбиральні або їсти?

Я ж жартую! Я утрирую, але хтось це не розуміє. Говориться про те, що тобі б було приємно, якби я зараз сказала: «Зараз вийду в кущі, подзюрчу, бо вже пройшов час». Ну це ж неприємно! До чого нашу з тобою таку цінну, таку рідкісну зустріч плюндрувати якоюсь фізіологією?Так само, якщо ти йдеш на побачення, тобі треба справити гарне враження – не кажи про фізіологію, не просися їсти, поїж вдома! Для чого одразу виглядати ненажерою, ще й яка хоче в туалет? Або казати про всі свої хвороби в світі – це ж просто неприємно! Етикет – це про вміння бути приємним. Мені, наприклад, неприємно, коли люди, з якими я щойно познайомилася, відразу починають говорити про свої виразки шлунків, подагру і про те, що хочуть навіть не пісяти, а щось гірше. Ну нащо?

Свіжі новини