23 Липня 2018
views 1124

Олена Лавренюк знялась у стрічці, що відкрила Одеський кінофестиваль.

13 липня в Одесі розпочався 9-й Одеський Міжнародний кінофестиваль, що вперше відкрила стрічка в української копродукції – «Жінка на війні» в якій зіграла українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк. Зараз актриса знімається в новій українській комедії режисера Аркадія Непиталюка, а тим часом на Одеському кінофестивалі відбувається прем’єра ще одного фільму з акторкою.

Образ Олени, як завжди, був у топі найстильніших луків події! На червоній доріжці кінофестивалю акторка з’явилась в елегантній сукні Dior.Кінофестиваль вперше в історії відкрив український фільм (знятий у копродукціі з Ісландією і Францією) під назвою «Жінка на війні».

Режисером фільму став відомий ісландець Бенедикт Ерлінгсон. За сюжетом Лавренюк зіграла виховательку дитячого будинку, який знаходиться в Україні. Як пройшла прем’єра фільму «Жінка на війні» на ОМКФ з перших уст Олени Лавренюк: «Прем’єра фільму була по-справжньому чудовою, овації не вщухали протягом 15 хвилин після закінчення. Це був справжній успіх!». Олена Лавренюк – українська актриса театру кіно, особливу увагу прикувала до себе після головної жіночої ролі у найкасовішому фільмі 2017 року, стрічці-переможниці премії «Золота Дзиґа» в категорії «Вибір глядачів» – «DZIDZIO Контрабас».

Свіжі новини