1 Вересня 2020
views 211

Олена Лавренюк зіграє головну жіночу роль у містичному трилері «Егрегор»

У Києві продовжилися зйомки українського містичного трилеру «EGREGOR». Режисер фільму – Станіслав Капралов, чию дебютну стрічку «Let It Snow» нещодавно придбав найбільший у світі американський дистриб’ютор Lionsgate.

Долучився до створення сценарію повнометражного пригодницького трилеру з елементами містики американський актор, який виконує головну чоловічу роль у фільмі, – Омрі Роуз. Зйомкам передували кілька місяців репетицій, адже головні герої, Олена та Омрі, розмовляють англійською.

В основі сюжету – історія про древній культ, таємничий орден, який впродовж сотні років утворює містичні Егрегори з енергії та бореться за можливість керувати свідомістю людства та опанувати світ.

«Егрегор» – це міжнародний проєкт, у якому задіяні американські та польські актори, тому в нас на знімальному майданчику багато англійської, та й у самому фільмі я розмовляю двома мовами. Це класний акторський досвід, який потребує ще більше сил і підготовки.

Мій партнер по фільму Омрі – не лише виконавець головної чоловічої ролі, а й сценарист стрічки, тому як ніхто розуміє всі тонкощі, що стосуються мови. Він спеціально приїхав до України напередодні, для репетицій, щоб на знімальному майданчику мене не тримав текст», – розповідає Олена.

Реліз фільму планується на 2021 рік.

Свіжі новини