28 Серпня 2017
views 14

Олена Лавренюк: «Я була абсолютно націлена стати актрисою»

Олена Лавренюк, виконавиця головної ролі у новому фільмі «DZIDZIO. Контрабас» розповіла про те, як ледь не стала економістом і чому після повернення з Лондону відразу переїхала у Київ.

Зараз фільмографія актриси нараховує такі роботи, як «SELFIEPARTY», «Бесславные придурки», «Синевир» та ін., а також театральні постановки «Соломон у спідниці», «Ідеальна сімейка», «Гостья». Проте в житті Олени був момент, коли її ледь не переконали полишити акторство:

«З самого дитинства мама віддавала мене в різні гуртки: я займалася танцями і музикою. І після школи, коли прийшов час вибирати професію, я була абсолютно націлена стати актрисою. Але в той час мої батьки не вважали це серйозним заняттям, тому вирішили направити мене в інше русло і в якийсь момент переконали мене спробувати щось «серйозніше». Але коли я вступила на перший курс до Львівського університету ім. Івана Франка, а після – поїхала вчитися в Лондон, зрозуміла, що вибрала абсолютно не свою професію! І вирішила, що не хочу займатися цим все своє життя – мені дуже не вистачало акторства. Відразу ж після повернення до Львова я помчала до Києва вступати до театрального ВНЗ. Я ледь встигла подати документи, але все вийшло!», – розповідає Олена Лавренюк.

Нагадаємо, що 31 серпня у всеукраїнський прокат виходить перший український суперблокбастер «DZIDZIO. Контрабас», де Олена зіграла головну жіночу роль. Як харизматична аферистка у виконанні Олени Лавренюк зачарує та буде руйнувати всі плани Дзідзьо – дивіться зовсім скоро у всіх кінотеатрах країни.

Свіжі новини