29 Серпня 2019
views 905

Олена Лавренюк вперше зіграє у 4-серійному фільмі на каналі «Україна»

Прем’єра 4-серійного фільму «Ніколи не буває пізно» з українською актрисою Оленою Лавренюк відбудеться 31 серпня о 17:00 на телеканалі «Україна».

У центрі сюжету фільму – історія родини, кожному члену якої доведеться подолати певні складності. Через двадцять років шлюбу чоловіка наздоганяє криза середнього віку, і він повідомляє, що йде до іншої. Що буде далі, і як розвиватимуться події, здавалося б, у звичайній сім’ї? Глядачі дізнаються в останній день літа.

Олена зіграє у фільмі Ілону, дружину одного з головних героїв фільму.

«Це роль яскравої, красивої дівчини, але вона не типовий персонаж. Розвивається так, що лише вкінці можна зрозуміти її суть. При цьому вона не злюка, вона добра дівчина, яка слухає маму, копіює її в якихось моментах, кохає свого чоловіка. Їй кажуть, і вона починає вірити в це. Хоча всередині неї вирують зовсім інші почуття. Вона – це неоднозначний персонаж, мені було дуже цікаво зіграти її, особливо після того, як режисер пояснив мені своє бачення героїні», – розповідає про свою роль Олена.

У фільмі знялися актори Анна Міклош, Віталій Кудрявцев, Олександр Нікітін, Олеся Власова, Єлизавета Зайцева, Олександр Пашков, Єлизавета Майська, Олена Лавренюк, Міла Сивацька та інші.

Свіжі новини