23 Травня 2018
views 528

Олена Лавренюк стала переможницею Cosmopolitan Awards!

Вчора відбулась урочиста церемонія нагородження від журналу Cosmopolitan під назвою COSMOPOLITAN AWARDS, де українську актрису Олену Лавренюк було відзначено найкращою в номінації АРТ року.

Олена Лавренюк використала свою промову переможниці не лише для подяки, а й для важливого соціального меседжу. Вона з акцентувала увагу на звільненні Олега Сенцова та привертання максимальної уваги до того, за чим вже давно спостерігає весь кіносвіт:

«Зараз весь світовий та український кінематограф слідкує і засуджує ув’язнення режисера Олега Сенцова і його радикальний крок – безстрокове голодування. Я закликаю не бути байдужими і говорити та звертати на це свою увагу», – виголосила у своїй промові Олена.

Цікаво, що мета премії – відзначити відомих людей країни, які досягли високих результатів у своїй сфері діяльності, які уособлюють характер журналу – незалежні, життєрадісні і цілеспрямовані.

Протягом 4-х місяців з лютого по травень читачі голосували за своїх фаворитів – відомих, красивих, успішних, цікавих жінок і чоловіків на сайті www.cosmo.com.ua, а результати голосування були оголошені вчора.

Свіжі новини