6 Березня 2018
views 742

Олена Лавренюк стала номінанткою щорічної премії COSMOPOLITAN AWARDS!

Українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк стала номінанткою премії журналу COSMOPOLITAN у категорії АРТ. Усіх номінантів особисто обрала редакція журналу серед найяскравіших представників української культури.

Мета щорічної премії COSMOPOLITAN AWARDS – відзначити відомих людей, які досягли виняткових і унікальних результатів у своїй сфері діяльності, з яких хочеться брати приклад –успішних у своїй справі, цілеспрямованих, життєрадісних та незалежних.

Минулий рік став знаковим для Олени Лавренюк, яка зіграла головну роль в одній із найкасовіших вітчизняних картин – «DZIDZIO Контрабас». Але, крім цього фільму, на рахунку Олени ще 6 популярних картин і яскравих ролей. Окрім кіно, Лавренюк часто грає у театральних постановках разом із легендами української сцени. Також Олену вважають однією з найстильніших українських актрис сучасності!

За підсумками голосування на сайті, переможці премії будуть нагороджені кубками на урочистій церемонії COSMOPOLITAN AWARDS, яка відбудеться в кінці травня 2018 року. Голосувати можна за посиланням – http://www.cosmo.com.ua/cosmoAwards/

Свіжі новини