16 Грудня 2019
views 269

Олена Лавренюк стала дебютанткою найкрасивішого балу зими – Red Shoes Christmas Dance

Учора в Fairmont Grand Hotel у Києві відбувся щорічний різдвяний бал Red Shoes Christmas Dance від журналу L’Officiel, на якому вперше станцювала незабутній вальс українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк.

Уже четвертий рік поспіль Red Shoes Christmas Dance збирає світський Київ для святкування новорічних торжеств. І вперше постійна гостя балу Олена Лавренюк сама стала дебютанткою і станцювала на чарівному паркеті разом з іншими учасниками свята.

Її партер на заході – Артем Філюк – чемпіон України з європейського танцю, викладач студії Pro-Am Goldance, постійний учасник таких заходів як Red shoes Christmas Ball, Благодійний віденський бал у Києві, Viva Ball, Різдвяний бал.

«Я була дуже схвильована сьогодні, адже давно не займалася танцями, хоча все дитинство і юність професійно танцювала! Було так приємно повернутися на паркет у такий чудовий передсвятковий вечір і виконати справжній віденський вальс. На жаль, не мала багато часу на підготовку танцю, але танцювальне минуле мене не підвело! Окремо дякую моєму партнерові Артему, який буквально за кілька репетицій «поставив» мене на паркет!» – розповіла Олена.

Нагадаємо, що Олена Лавренюк активно займається розвитком акторської освіти в Україні. Вона вже вдруге ініціювала ворк-шоп однієї з найвідоміших тренерок з акторської майстерності в світі, Івани Чаббак, у Києві.

Свіжі новини