24 Лютого 2020
views 801

Олена Лавренюк оголює свої гріхи в новій короткометражці «Я – ІЛЮЗІЯ»

На YouTube-каналі Yabl відбулась прем’єра короткометражного ігрового метру «Я – ІЛЮЗІЯ» режисера Стаса Капралова, головною героїнею якого стала Олена Лавренюк.

У короткометражному проекті, що заявлений у жанрі сюрреалізму та оптичних ілюзій, окрім Олени знялися Наталя Васько, Яніна Соколова, Олена Турбал та Ксенія Жданова.

«Я – ІЛЮЗІЯ» розповідає про героїню (Олена Лавренюк) – милу, успішну і впевнену у собі жінку. Принаймні, так здається всім, хто хоч трохи знайомий із нею. Але це ілюзія. У свідомості дівчини живуть альтернативні особистості, які здатні на непередбачувані вчинки. Саме вони штовхають головну героїню на подружню зраду, сміливі сексуальні експерименти, цинічну зловтіху або неймовірне лицемірство.

Декорації для проекту робили у Cinema 4D, щоб досягнути максимального ілюзорного ефекту. Проект створений Solar Media Entertainment спеціально для Yabl.

«Якось у мене зародилася думка змусити рухатися свої улюблені картини Далі, Гілберта, Арчимбольдо, Гонсальвеса, Магритта. Тобто, відтворити оптичні ілюзії через відеоряд. Так у нас із Solar Media Entertainment вийшов цікавий експеримент як у технічному, так і в творчому планах. Він отримав назву «Я – ІЛЮЗІЯ». Кіно – це ж оптична ілюзія. Ми також вводимо глядача в оману, пропонуючи йому зорові, емоційні та звукові ілюзії», – розповідає режисер.

Свіжі новини