17 Листопада 2021
views 16

Олена Лавренюк – на обкладинці книги «Мелодія кави у тональності кардамону»

Сьогодні стало відомо, що українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк стала обличчям книги «Мелодія кави у тональності кардамону».

Книга, яка вийшла у 2013 році, буде перевидана, а кадр з екранізації стане її обкладинкою. На постері зображена головна героїня Анна. Перевидання буде доступне у 2022 році.

Олена Лавренюк стала не лише головною героїнею, а й шоуранеркою. Її партнером став польський актор Павел Делонг. Серіал вже у грудні вийде на екрани телеканалу СТБ.

У центрі сюжету – розвиток стосунків української дівчини Анни та вдвічі старшого за неї одруженого польського шляхтича Адама. Глибина щирих трепетних почуттів дозволяє поринути у часи забороненого кохання періоду революції 1848-1849 років. Сама книга пронизана палкими почуттями, саме тому екранізація на сто відсотків передає емоцію читача.

У серіалі також знялися: Тарас Цимбалюк, Анна Чесляк, Олег Стальчук, Леся Самаєва, Софія Бровко, Анастасія Остреїнова, Павло Алдошин, Дорота Делонг, Людмила Смородіна, Ніні Набока, Віталій Ажнов, Павло Костіцин, Антик Павліцьки, Бартек Капшиковський, Олена Лазович, Валерія Чайковська, Олексій Гладушевський, В’ячеслав Бабенков. Режисером виступила Ірина Громозда.

Нагадаємо, що глядачі можуть побачити два тизера, що доступні за посиланням:

Свіжі новини