20 Грудня 2021
views 23

Олександр Пономарьов готує нову традиційну колаборацію до Різдва

Передостання робота дуету Пономарьова та DZIDZIO «Пазли», що протягом 5 днів перебувала на вкладці «В Тренді» на YouTube, зібрала 2 мільйони переглядів. Кілька тижнів по тому народний артист України оголосив про нову масштабну колаборацію – зйомку рідвяного проєкту – нової української колядки «Христос Народився». 

Різдво Христове – одне з найбільших свят, що відзначається усіма християнськими церквами. За українською традицією, щойно з’явиться перша зірка, колядники заходили у двір, кликали господаря і співали його родині величальних пісень про сонце, місяць та зорі. Суть колядки – у добрих побажаннях, святковому настрої. Колись кожна українська родина вважала за честь, що колядники її не оминули і прийшли привітати з Різдвом.

14 грудня відбулася зйомка колаборації – в кадрі було одразу 70 людей: 6 топових артистів – Оля Полякова, DZIDZIO, ALEKSEEV, Артем Пивоваров, Леся Нікітюк і безпосередньо автор пісні Олександр Пономарьов, а також оркестр, дитячий хор та диригент. За лаштунками Олександр поділився, чому вирішив подарувати Україні саме нову колядку:

«Якось на Різдво до мене прийшли друзі, і я хотів увімкнути різдвяну українську музику, щоб створити святкову атмосферу в хаті. Намагався знайти хоча б півгодини поспіль української різдвяної музики – нічого не знайшов. Тоді увімкнув американську, якої було по 3-5 годин, будь ласка, слухай скільки хочеш. І я тоді замислився, почав вивчати, а що з колядками? Виявилося, що 100 років тому Леонтович написав «Щедрик». Думаю, а де ж інші? Безліч артистів щороку щось робили на Різдво, якісь проєкти, переспівували одні й ті самі колядки. Я тоді подумав: треба написати нову

Незмінним режисером усіх останніх відеоробіт колаборацій Олександра є Володимир Шурубура. Не стала винятком і «Христос Народився». Олександр Пономарьов став автором музики та слів. Прем’єра відбудеться на католицьке Різдво, а тизер вже можна подивитися на Youtube-каналі Пономарьова.

Свіжі новини