20 Вересня 2017
views 1052

Олег Скрипка презентував спеціальну версію саунд-треку до фільму «Межа»

Українська рок-легенда записав власну версію пісні «Гей, соколи», що стала головним треком словацько-української стрічки «Межа».

Після перегляду фільму Олег Скрипка, натхненний кінороботою, вирішив створити власну версію треку, яка, в результаті, стала головним саунд-треком фільму в Україні.

«Так сталося, що я переробив вже дуже багато популярних українських пісень у стилі рок. А «Гей, соколи» – це пісня, яка не лише дуже відома в нас, а ще й об’єднує Україну з такими країнами як Польща, Білорусь та Словаччина – там ця пісня також користується великою популярністю. Тому це чудова ідея – зробити її саунд-треком до словацько-української копродукції «Межа». І, я сподіваюся, моя інтерпретація пісні дасть їй нове життя у нашій країні. Цікаво, що саме у словацькій та білоруській версіях у тексті також йдеться про Україну – це реальна популяризація нашої держави за кордоном», – коментує Олег Скрипка.

Також скоро відбудеться прем’єра відеокліпу на пісню «Гей, соколи» у виконанні Олега Скрипки.

Нагадаємо, що нещодавно було презентовано довгоочікуваний офіційний український трейлер словацько-українського фільму «Межа», який викликав активне обговорення як в Україні, так і за кордоном.

У широкому українському прокаті фільм «Межа» з‘явиться вже 16 листопада.

Свіжі новини