31 Березня 2023
views 13

«Не твоя леді»: Darisha відверто – про першу закоханість у відеокліпі, знятому за 60 хвилин

П’ятнадцятирічна Darisha (Дарина Красновецька), переможниця національного відбору дитячого «Євробачення-2018» випустила нове ніжне відео на сингл «Не твоя леді».

Відеокліп про першу закоханість був знятий на телефон, а самі зйомки тривали лише 60 хвилин.

У відео «Не твоя леді» юна Darisha розкриває внутрішній стан першої закоханості. Лавсторі наповнене естетичним віжуалом та почуттями, які переживає кожен підліток.

«Історія, яка звучить у пісні, напевно нагадає кожну дівчинку мого віку. Коли в хлопців з’являються перші симпатії, і вони прагнуть спробувати, що ж це таке – кохання, намагаються сподобатися, проявляють максимальну увагу. А ми, дівчата, ще хочемо гуляти й займатися улюбленими справами, а не весь час відписувати в Instagram», – розповідає Darisha.

Відео створила Тетяна Кулик– професійний відеограф на телефон та справжня майстриня естетичних відео. Це перша відеоестетика, скомпонована у відеокліп. 

У відео використані трендові ефекти. Наприклад, щоб підкреслити ніжність та тендітність Darisha, було відзнято три різні кадри, які додалися до основної частини відео на етапі монтажу. 

Автор музики та слів – співак ADAM. 

Вже на всіх музичних платформах!

Свіжі новини