20 Липня 2017
views 602

На Одеському кінофестивалі відбудеться ексклюзивний закритий показ словацько-українського фільму «Межа»

21 липня о 20:00 в рамках 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю в кінотеатрі «Родина» відбудеться ексклюзивний фестивальний показ словацько-української кінострічки «Межа» режисера Петера Беб’яка.

Стрічка, про яку ще до офіційного релізу написали видатні світові видання «The Hollywood Reporter» та «Variety», яка вперше за багато років представляла Україну в основній конкурсній програмі кінофестивалю у Карлових Варах, що входить до переліку фестивалів категорії «А», та здобула там один із найголовніших призів – Кришталевий глобус за кращу режисерську роботу, вперше буде показана глядачам в Україні!

Під час Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться єдиний закритий показ кінострічки, квитки на який були повністю розкуплені ще на початку фестивалю! Фільм буде презентувати актриса, член міжнародного журі цьогорічного кінофестивалю Римма Зюбіна, яка зіграла одну з ролей у кінострічці, продюсер фільму Андрій Єрмак та Пилип Іллєнко, голова Державної комісії з питань кіно України, за підтримки якої і створювалась стрічка.

Великий ажіотаж навколо фільму спричинений не лише успіхом стрічки на кінофестивалі, а й рецензіями світових кінокритиків, які порівняли «Межу» з кращими роботами Гая Річі, «Хрещеним батьком» та «Кланом Сопрано». Як зазначив програмний директор Одеського кінофестивалю Антельм Відо: «Фільм «Межа» викликав не абиякий інтерес у гостей кінофестивалю, дуже багато людей хочуть потрапити на показ цього фільму, але квитки були розкуплені ще в перші дні».

Український реліз фільму планується у листопаді цього року, а ось 19 липня відбулась словацька прем’єра фільму у Братиславі і вже з 3 серпня стартує світовий прокат фільму, міжнародною дистрибуцією якого займається провідний сейлс-агент «Film Republic».

Нагадаємо, «Межа» – словацько-українська копродукція, в основі сюжету якої лежить реальна гостросюжетна історія, що відбулася на словацько-українському прикордонні у 2007 році, на межі вступу Словаччини до Шенгенської зони. Зйомки фільму відбувалися в Україні, Чехії та Словаччині, а окрім словацьких та чеських зірок у стрічці знялися відомі українські актори: Римма Зюбіна – лауреатка першої національної кінопремії «Золота Дзиґа», один із найулюбленіших українських акторів Станіслав Боклан, молодий актор Олександр Піскунов та актор Володимир Геляс.

Свіжі новини