26 Липня 2019
views 447

Моє життя – марафон: Анатолій Анатоліч розповів про новий проект і своїх дітей

Телеведучий, автор і продюсер програми «Зе Інтерв’юер» Анатолій Анатоліч прикрасив обкладинку нового номера журналу «Отдохни!» В інтерв’ю для видання він розповів про перехід на канал «Україна», свій режим і долю проекту «Зе Інтерв’юер».

ПРО УЛЮБЛЕНИЙ ВИД ВІДПОЧИНКУ

Я однозначно за шезлонг і басейн (усміхається). Достатньо екстриму в Києві – робота така! Морський відпочинок передбачає суцільний релакс. Тільки біля моря дозволяю собі зробити паузу, повалятися на пляжі, спокійно почитати книгу… Щоправда, в мене така активна сімейка, що запланована релакс-відпустка не завжди виходить: діти весь час кудись тягнуть – то на водні атракціони, то на пошуки черепах…

ПРО ПРОЕКТ «РАНОК З УКРАЇНОЮ»

Радий, що приєднався до команди телеканалу «Україна». Вважаю, що «Україна» – канал номер один у країні! Його ранкове шоу глядачі люблять і дивляться з великим задоволенням. Намагатимуся зробити його ще цікавішим.

ПРО ЗНАЙОМСТВО З ЛІЛІЄЮ РЕБРИК

Ми з Лілією були знайомі до того, як почали разом працювати на каналі. Якось удвох вели захід. А ще так співпало, що кілька років тому наші сім’ї опинилися на відпочинку в одному готелі під Одесою. Аліса і Лоліта навіть подружилися з донькою Лілії та її чоловіка Андрія Діаною. Перед ефіром «Ранку» в нас була лише одна зустріч-репетиція. Ми записали пробне відео, щоб я зрозумів, де в студії розташовані камери, куди мені потрібно дивитися під час ефіру. Лілія – справжній професіонал. У мене теж великий досвід роботи на ТБ, і цього виявилося достатньо, щоб знайти спільну мову.

ПРО РОБОТУ НАД ПРОЕКТОМ «ЗЕ ІНТЕРВ’ЮЕР»

«Зе Інтерв’юер» продовжує жити. Експериментуємо з форматом, пробуємо щось нове. На нашому YouTube-каналі з’явився «Зе Інтерв’юер. Бізнес», проект «ФізКультура». Нашими героями стають не лише мегазірки, а й просто цікаві люди з цікавими історіями. Наприклад, ми показуємо історії переселенців, яким після початку війни довелося залишити Донецьк, Луганськ і Крим. Скільки ще буде існувати проект – не можу сказати. Є ще багато цікавих персон, з якими я б хотів поспілкуватися.

ПРО УЧАСТЬ У НЬЮ-ЙОРКСЬКОГО МАРАФОНІ 2019

Він відбудеться 3 листопада, і я активно готуюся – мене готує заслужений тренер України Ігор Лещинський. Він наставник багатьох знаменитих атлетів. Чому я знову вирішив пробігти 42 кілометри? Просто хочу взяти з собою дітей, щоб вони побачили цю масштабну подію на власні очі й пережили її разом зі мною. Упевнений, їм сподобається. Також у планах участь у Токійському і Лондонському марафонах.

ПРО БОРОТЬБУ З ЗАЙВОЮ ВАГОЮ

Не повірите, але я борюся з нею навіть зараз (усміхається). Мені потрібно тримати себе у формі, оскільки 10 років тому я важив більше 100 кілограмів. Варто розслабитися – і відразу вага починає повертатися.

ПРО ЗАХОПЛЕННЯ ДОНЬОК

Донькам завжди подобалося подорожувати. Коли починаємо планувати чергову поїздку, Лола й Аліса в захваті! Із задоволенням ходять до французької школи та садочка. Навіть коли в них почалися канікули, вони трохи скучали за своїми друзями і вчителями. Думав, будуть, як я в дитинстві – прийдуть додому після останнього дзвоника і скажуть: «Ну нарешті!» Ні, їм цікаво. Старша ходить у музичну школу – вчиться грати на гітарі. Молодша бере уроки гри на фортепіано. І музикою вони займаються так само – не заради галочки, а тому що подобається. Ще Лола і Аліса захоплюються малюванням. Люблять ігрові приставки та ігри у смартфоні, але ці задоволення у нас дозволяються дуже дозовано.

ПРО ТРЕТЮ ДИТИНУ

У мене ніколи не було конкретного бажання, щоб у нашій родині з’явився саме хлопчик. Та коли ми з Юлою чекали першу дитину, я чомусь уявляв, що це буде син. Дізнавшись, що буде дівчинка, зрадів анітрохи не менше. Коли настане час, і у нас з’явиться третя дитина, зовсім не розчаруюся, якщо це знову буде донька. Але якщо хлопчик, теж зрадію.

Свіжі новини