4 Березня 2019
views 443

Мікрофон YUNA 2019 знайшов свою любов (ВІДЕО)

У новому вірусному відео з мережі мікрофон премії YUNA-2019 шукає ведучого, який проведе цьогорічну церемонію.

Кумедний ролик показує, як мікрофон премії шукає нового господаря і, зрештою, знаходить Володимира Остапчука.

За вісім років існування музичної премії YUNA вести церемонію нагородження доручали лише найбільш досвідченим шоуменам, справжнім професіоналам своєї справи. Тричі головною персоною вечора ставав Потап. Генеральний продюсер і співзасновник премії Павло Шилько зі своїм 20-річним досвідом роботи на радіо й телебаченні та головний інтерв’юер країни Анатолій Анатоліч теж були неперевершені на YUNA.

Мікрофон зустрічає кожного з трьох попередніх ведучих, але зрештою знаходить його! Володимира Остапчука – телеведучого, на рахунку якого проведення пісенного конкурсу «Євробачення 2017», а також телевізійний проект «Інспектор. Міста» на «1+1».

Володимир зазначив, що для нього працювати з YUNA – почесно і відповідально, а також відповів на запитання «КП в Україні» разом із Павлом Шильком.

«Дуже круто бути частиною великої команди, що працює над премією YUNA. Я знаю, що ця премія відіграє дуже важливу роль у музичній індустрії країни – тут можна побачити музикантів, яких не бачив ніде до цього. В мене багато разів таке було: ти на YUNA дізнаєшся про когось, а потім ці виконавці стають популярними для широкого загалу. Зі свого боку я намагатимуся зробити премію більш інтерактивною. Ми з Павлом (Шильком) вже обговорювали ведення, і взяли до уваги кілька потужних західних референсів. Десь буде враховано стиль Рікі Джервейса, також ми зауважили особливості подачі Джіммі Феллона… Є багато тих, на кого варто рівнятися, брати найкраще» – ділиться Володимир.

Музична премія YUNA – це щорічна національна премія, що відзначає найкращих діячів музичного мистецтва. Цьогорічна церемонія нагородження – вже восьма за рахунком. Вона відбудеться 22 березня у Палаці «Україна».

Свіжі новини