18 Березня 2020
views 372

«Ми всі помремо»: Анатолій Анатоліч випустив заспокійливе відео про коронавірус

Телеведучий записав відео, в якому розвінчує міфи й досліджує факти про пандемію COVID-19. Ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч оперативно відреагував на посилені заходи безпеки у зв’язку з пандемією коронавірусу. У власних соцмережах автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер» виклав 10-хвилинний відеоролик, в якому закликав глядачів не панікувати. Анатолій поділився фактами про вірус, розвінчав кілька міфів, а також висміяв тих, хто сіє в суспільстві паніку і скуповує продовольчі товари.

«Друзі, нам зараз потрібно допомагати одне одному. Зараз ти дивишся це відео, і я хочу, аби саме ти став у своїй родині тією людиною, яка буде всіх заспокоювати. Бо завжди десь є людина, яка буде в паніці бігати по квартирі і кричати, що ми всі помремо. Стань людиною, яка збере всіх своїх і скаже, що все буде добре… Ми всі помремо? Так, ми всі колись помремо. Але навряд чи від коронавірусу і навряд чи сьогодні. Бажаю всім десь так років за дев’яносто», – каже Анатолій Анатоліч у відео.

Ведучий зізнається: коронавірус приніс і йому скасовані плани та навіть збитки. Але, за його словами, вони варті здоров’я усіх, хто не став наражати себе на небезпеку і завчасно подбав про перенесення або скасування масових заходів, або просто залишився вдома.

Свіжі новини