13 Грудня 2017
views 406

«Межа» української кіноіндустрії: оновлені покази фільму продовжують збирати повні зали кінотеатрів в Україні!

Рекордсмен світових кінонагород – фільм «Межа» – продовжує завойовувати увагу глядачів. Попри ситуацію з дистриб’ютором картини та завдяки прямій співпраці продюсера фільму та кінотеатрів відбулися спеціальні покази фільму у найзручніший для глядачів час та зібрали повні зали!

Повторний показ «Межі» відбувся у Multiplex у Миколаєві, де глядачі особисто у Facebook просили про перенесення показу на післяробочий час. Такий же показ відбувся у «Планеті кіно» в Києві!

Продюсер українсько-словацького фільму, член Європейської кіноакадемії Андрій Єрмак так прокоментував ці події на своїй офіційній сторінці у Facebook:«Доброго дня! Як і обіцяв, продовжую тримати в курсі того, що відбувається з українським прокатом нашої МЕЖІ. Можна багато чого розповісти, але сьогодні тільки факти, які говорять самі за себе. Перший вікенд, фільм МЕЖА (7 місяців співпраці з дистриб’ютором) з віковою категорією 16+, місто Миколаїв – маємо єдиний дуже «логічний і зручний» сеанс на 12:30 дня!!! Результат цілком зрозумілий! Робимо групу тут у Facebook, отримуємо багато звернень від мешканців Миколаєва, які хочуть подивитись наш фільм. Ігнор всього, що відбувається, з боку дистриб’ютора, звинувачення на адресу кінотеатрів. Починаємо спілкуватися напряму з кінотеатрами. Виявляється, що з кінотеатрами можна знайти порозуміння, якщо мати бажання. І ось, нарешті, маємо сьогодні нормальний час показу – 20:35 для всіх бажаючих переглянути один із найуспішніших фільмів цього року, словацько-український кримінальний трилер МЕЖА у місті Миколаєві, у кінотеатрі «Мультиплекс», у ТРЦ «ПортCity». Хочу подякувати керівництву мережі кінотеатрів «Мультиплекс» за професіоналізм, надійне партнерство і повагу до кожного глядача! Я дійсно переконався в тому, що саме українські кінотеатри є запорукою, я впевнений, великого майбутнього української кіноіндустрії!»

Нагадаємо: нещодавно продюсер словацько-української стрічки «Межа» Андрій Єрмак різко і дуже відверто пояснив, чому український глядач не має змоги дивитися українське кіно, посилаючись на непрофесійне виконання своїх обов`язків українськими дистриб’юторами. Детальніше про заяву читайте тут:

 

Свіжі новини