19 Грудня 2017
views 344

«Межа» стане одним із хедлайнерів фестивалю «Дні українського кіно» у Верховині

Один з найбільш титулованих та успішних українських кінофільмів 2017 року – українсько-словацька копродукція «Межа» буде представлена на кінофестивалі «Дні українського кіно», що пройдуть у Верховині, на Івано-Франківщині.

Захід, що відбудеться за підтримки Держкіно та кінофестивалю «Молодість» пройде з 19 по 23 грудня. В його рамках будуть показані 7 найновіших українських стрічок, прем’єри яких відбулися нещодавно. «Межа» одна з хедлайнерів кінофестивалю буде показана глядачам 20 грудня. Представить фільм у Верховині продюсер стрічки Андрій Єрмак, а також актор фільму – Олександр Піскунов.

«Ми дуже раді стати частинкою такої події, що допомагає доносити українське кіно, визнане у всьому світі до місцевої аудиторії. Надіємось, що ця ініціатива – показів українських фільмів у невеличних містечках буде підтримана місцевою владою і стане доброю традицією не лише на Івано-Франківщині», – коментує продюсер «Межі» Андрій Єрмак.

Директор кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі зазначає, що у цьому році вітчизняне кіно з успіхом виходить на екрани кінотеатрів України та Європи і виграє призи на найбільших світових фестивалях. Тому дуже важливо, аби українське кіно бачили не лише мешканці великих міст, а й жителі невеликих селищ по всій країні.

Свіжі новини