26 Жовтня 2017
views 521

"Межа" отримала нагороду на найстарішому американському кінофестивалі!

Словацько-українська стрічка, прем’єрний показ якої лише декілька днів назад відбувся в Україні, отримала «Золотий Г’юго» на 53-му Міжнародному Чиказькому кінофестивалі в США!

Нагорода «Золотий Г’юго» дісталась художнику-постановнику “Межі” – Вацлаву Новаку у номінації “Найкраще художнє оформлення”. Сама стрічка була представлені у категорії “Кращий міжнародний фільм” та мала 3 аншлагові скринінги під час кінофестивалю.

Кожен фестиваль, кожна така нагорода ще раз доводить наскільки талановитою є команда, яка працювала над фільмом! Тепер це визнають навіть в США! Це ще один крок на нашому шляху до Оскара і до максимально широкої світової публіки, яка оцінить нашу роботу по її достоїнству“, – коментує продюсер фільму Андрій Єрмак.

Міжнародний Чиказький кінофестиваль – це найстаріший кінофестиваль у Північній Америці, який цьогоріч пройшов у 53-й раз. Нагадаємо, що нещодавно відбулась киівська прем’єра словацько-української копродукції «Межа». А з 16 листопада українці зможуть побачити довгоочікуваний фільм у всеукраїнському прокаті.

Свіжі новини