18 Грудня 2020
views 114

LOBODA представляє новий трек і новий кліп «moLOko». (ВІДЕО)

2020-й став складним роком для кожного з нас, але після найтемнішого часу доби обов’язково настає світанок. А це означає, що навіть якщо зараз тобі трохи сумно й самотньо, музика завжди підкаже шлях до Світла, нового життя і нових емоцій, які обов’язково стануть позитивними.
 
Режисером кліпу «moLOko» став Алан Бадоєв, який створив справжню оду жіночій красі та надії на новий день.
 
«Я вірю, що люди, які зустрічаються нам на шляху, тактильно, фізично передають енергію, яка вчить нас жити, продовжує роки, зберігає нас від стресів. Найчастіше це батьківська любов, яка передається по лінії родини. Мені хотілося створити історію про те, як думка, знання, відчуття і, звісно ж, досвід жінки передаються її доньці», – сказав Алан Бадоєв.
 
«Ні для кого не секрет, що я дуже люблю експерименти в музиці. Мені подобається шукати нове звучання, закладати нові сенси. Ми живемо у складний час, і сьогодні всім нам, як ніколи раніше, потрібна любов і підтримка сім’ї. Я співаю цю пісню з думками про кожного з нас! Вона – про шлях до щастя, яке, часом, здається невловимим, але воно обов’язково трапиться, якщо ти спрямований до СВІТЛА», – каже LOBODA.

Свіжі новини