29 Грудня 2021
views 74

ЛІЛІЯ РЕБРИК: перше велике інтерв'ю про сім'ю та кар'єру

Нова героїня «Зе Інтерв’юер» – актриса та телеведуча Лілія Ребрик, а отже, на нас чекає подвійна порція життєлюбності, працьовитості, мотивації та щасливого сміху. Колега Анатолія Анатоліча з ранкового шоу «Ранок з Україною» розповіла про те, як потрапила на шоу «Танцюють всі», чи був роман на «Танцях з зірками», про провалені кастинги та роботу мрії, про найбільший гонорар та зарплату театральних акторів.

Чого вартий успіх Лілії Ребрик? Як Лілія змогла купити квартиру в Києві? На що збирає гроші зараз? Чому не знімається на кладовищі? Яку найважливішу пораду отримала в театрі? І як зберегти закоханість після 10-ти років шлюбу? Перше велике інтерв’ю Лілії Ребрик вже на каналі «Зе Інтерв’юер».

«Ти ж бактеріїї додому приносиш» – Лілія Ребрик розповіла, як родина реагує на її романтичні сцени
“Звичайно, мій чоловік бачить у всьому якісь там критичні моменти. Кажу: «Та тут просто, ну що ти бачиш? Та просто поцілувалися». А моя старша, Діана каже: «Мама, ну що ти зробила? Ти сказала, що ти поїхала на гастролі, а сама?». В той момент показували якусь серію, де в мене там були якийсь поцілунок. «Ти ж бактеріїї додому приносиш»”.

Як Лілія Ребрик потрапила на телебачення
“Зайшла дівчинка журналістка, Наталка Соколенко, до нас у гримерку в театр. Сиділа я з акторкою Наталкою Кленіною, дружина Стаса Баклана, ми репетирували виставу. Наталка Соколенко шукала дорослих актрис вже на якусь програму, здається, «Метрополіс» називалася. Про новинки в сучасному житті. І каже Наталі: «Я Вас хочу запросити кастинг, канал СТБ шукає нові обличчя». І тут я кажу: «А можна я? Я хочу спробувати». Вона відповідає: «Річ в тому, що Ви не в тому типажі, але якщо у Вас є бажання, звичайно можете прийти». Я кажу: «Будь ласка, я дуже хочу спробувати, мені дуже цікаво!». Я прям напросилася. І що ти думаєш? Мене затвердили”

Лілія Ребрик зізналася, як закохалася в свого чоловіка на “Танцях з зірками”
“Пам’ятаю, що мені дуже сподобалося працювати в парі на пробах. Я прийшла до керівництва, зайшла і кажу, що я хочу танцювати з Диким. Я отак сказала. А мені кажуть: «Ти що, закохалася?», я кажу: «Ха-ха, дуже смішно. Я і службовий роман». Ніколи не кажи ні. Врешті решт, країна нас женила уже з першого ефіру, але ми дійшли до фіналу і в нас нічого не було. Була легкість, був комфорт, було розуміння. Закінчився проект 28 травня. Ми навіть не зідзвонювалися, нічого. Мені дзвонять через тиждень і кажуть: «Ліля, ми б хотіли Вас запросити на «Славянский базар» ведучою. Але у нас така фішка, чи не могли б Ви, поки свіженька після танців, щось зтанцювати з Диким?». На що я кажу: «ну так дзвоніть йому і домовляйтеся».  Подзвонили йому і він сказав, що не може. І це мене так обурило. «Всмислі, ти не можешь?». Ти знаєш, наскільки це для мене важливо, такий крок в моїй кар’єрі! Я йому телефоную, він не бере трубку. Він якраз зайнятий був, а я собі придумала цю мову, що буду говорити. Думаю: «ну окей». Я їхала в потязі, якраз кудись на гастролі, я не пам’ятаю. Передзвонює він мені вже ввечері і я беру слухавку і почитаю з того, що я собі запланувала: «Ти можеш говорити? Ти знаєш наскільки це для мене важливо, що значить, що ти не можеш? Мені що зараз, цей танець вивчити з кимось з інших танцівників, як ти це пропонуєш зробити?». Він каже: «Я тебе почув, я спробую щось вирішити, якщо я зможу перенести. Добре, що ти мені сказала, що для тебе це важливо. В результаті він так все зробив, щоб він зміг поїхати. Це в Мінську. Слухай, треба було зібрати паспорти і зустрітися, щоб нам почали оформлювати всі ці документи. І ми зустрілися і просиділи дуже довго”.  

Лілія Ребрик розказала, чому відмовилась від “Званої вечері”
Мені запропонувало керівництво каналу вести “проект “Звана вечеря”. Зайнятість кожного дня зранку до вечеря. Мені звичайно запропонували непогану на той час зарплатню, яку я могла отримувати і просто працювати на одному місці, яка б дозволяла знімати квартиру і нормально жити. Я сіла, подумала, що це мені доведеться відмовитись від театру, від кіно, від дубляжів та університету, в якому я також на той момент працювала, і мати тільки телебачення.  І зрозуміла, що не хочу таке життя. Тоді керівництво на мене так подивилося і сказало: “Ребрик, Ребрик. Ми як запалюємо зірок, також і гасимо”. Не знаю, що то було – відчуття якесь, інтуїція. І не пройшло і півроку, як канал купив проект “Танцюють всі””

Як Лілія Ребрик купила квартиру в Києві
“Я взяла квартиру в пік, вона коштувала 114 тисяч доларів, 47 метрів на Позняках. Це 2008 рік.  Я взяла кредит на 20 років.  Людина завжди заробляє, скільки їй потрібно. Я виплатила її за 4 роки і думаю: ну от заживу. І всі роботи зникли. А до цього я дуже багато працювала додатково – кіно, реклама, прям такий квест був”

Лілія Ребрик сказала, скільки заробляє в театрі
“Десь в районі 15000 тисячі гривень. Театр дає щось інше, сюди люди не за грошима йдуть. Це покликання душі. Однозначно це не про гроші. 

Лілія Ребрик розповіла про ставлення до еротичних сцен
“Якщо прямо відверто, то я звичайно відмовлюся, якщо там якісь поцілунки… Неможливі головні ролі без кохання. Сам актор визначає ось ці рамки, які він готовий перетинати, які не готовий. Можливо, вона була готова до того. Тобто знову ж таки, ти сам визначаєш кордони особистого простору, які ти готовий відкривати, які ти не готовий відкривати. Я звичайно не готова до таких сцен. Можливо, хтось скаже, що я закрита. Це акторська професія. Якщо це красиво знято, якщо є якийсь недопоцілунок, недосказання, недовідвертість, то це одна історія, да. Якщо це прям таке відкрите, ну навіщо, коли можна зробити з недосказанністю”.

Свіжі новини