10 Грудня 2020
views 56

«Київ Квітучий» – за свято з турботою про майбутнє: Ольга Джарти запустила соціально-екологічний проект

Ольга Джарти, засновниця громадської організації «Київ Квітучий», запустила соціально-екологічний проект, мета якого – подбати про природу і підійти до новорічних свят усвідомлено.
 
Напередодні свят «Київ Квітучий» започатковує нову новорічну традицію щодо збереження лісу і закликає не купувати зрубану ялинку, а вибрати деревце в горщику. Навесні «Київ Квіт» висадить всі ялини в київському парку. Вибираючи ялинку в горщику, ви зберігаєте природні ресурси зелених насаджень, чим, безумовно, допомагаєте в завданні їх захисту від незаконної вирубки заради прибутку.
 
«Наближаються новорічні свята, і хочеться відчувати віяння чарівності, упаковувати подарунки для рідних і, звісно ж, прикрашати ялинку. Завжди виникає традиційне запитання: ставити живу чи купити штучну? Хочеться підійти до свята усвідомлено й подбати про природу. Придбання живої ялини передбачає загибель дерева заради кількох тижнів свята, а виробництво штучної з пластику та металу теж не надто допомагає екології. Саме тому ми вирішили запустити цю ініціативу й закликати людей придбати ялинку в горщику, а навесні ми висадимо деревця в одному з парків Києва», – розповіла про ініціативу Ольга Джарти.
 
Усі охочі можуть приєднатися до ініціативи на сайті «Київ Квіт» або в соціальних мережах. «Київ Квітучий» – за свято з турботою про майбутнє. #кіївквітучий

Свіжі новини