13 Червня 2019
views 482

Київська Точка G: On I Ona вперше створили імерсивне шоу в ботсаду!

Учора гурт вперше презентував свій дебютний альбом «Сторіз» в унікальній локації – розарії ботсаду ім. Гришка.

Підтримати колег та привітати їх із першим сольним концертом прийшли Євген Хмара, Анатолій Анатоліч, Артем Гагарін, Анна Свиридова, Міла Єремєєва, Марта Адамчук, KOLA, Андрій Чорновол, Юрій Рихлик, Роза Аль-Намрі, Саня Димов.

Вокалісти Олексій Мартиненко та Альона Жигарєва об’єдналися в дует ще три роки тому, але тільки цього травня випустили свою дебютну платівку. Вона дістала назву «Сторіз», і недарма – кожна пісня розкриває кохання з нового боку та розповідає реальні історії почуттів, що відбувалися з артистами, і в яких себе може знайти кожен.

Оскільки альбом вийшов концептуальним, On I Ona вирішили презентувати нову музику в розарії ботанічного саду ім. Гришка. Кілька місяців Олексій та Альона ретельно готували сольний концерт – імерсивне шоу з продуманою драматургією, режисером-постановником якого стала Леся Столярова. Видовищну постановку доповнили якісний звук, професійний балет та світлові ефекти, що тримали увагу глядачів, не відпускаючи.

«Прості або складні, веселі або зворушливі – кожен має свою історію. У ній любов та біль, щастя й радість, життєвий досвід і переживання. Магічний розарій ботанічного саду нагадає про природну красу – про те, що всередині кожного з нас. А пісні розкриють складне у простому», – поділилася Альона Жигарєва під час підготовки до концерту.

Уже за півгодини до заявленого початку до ботанічного саду почали шикуватися черги. Швидко пройшовши контроль, гості могли проїхати до розарію в електробаґґі з водієм, який доправляв їх вечірнім садом до розарію.

Ведучими заходу стали Денис Христов і Маша Виноградова. Вони жартували з аудиторією, розповідали про концепт шоу і новий альбом. А о 20 годині на сцені з’явився Жан Гріцфельдт. Цього вечора дизайнер став спеціальним гостем концерту – він відкривав його своїм годинним DJ-сетом.

Після нього на сцені з’явилися головні герої вечора – On I Ona. Вони почали концерт чуттєвим і зворушливим інтро, що передувало пісні «Де ми».

З першої композиції стало зрозуміло: випадкових людей на концерті немає. Глядачі підспівували кожній пісні, а через їхню бурхливу реакцію на новий сингл «Вода» музикантам взагалі потрібно було витримати паузу.

On I Ona хотіли закінчити свій концерт уже відомою глядачам піснею «Точка G», але їх так просто не відпустили зі сцени. Розчулено подякувавши за таку теплу реакцію, під крики «біс» Олексій та Альона виконали ще три пісні, під які публіка, не в змозі всидіти на місці, танцювала та співала з артистами до самого фіналу!

Телевізійним партнером концерту виступив Music Box, радіопартнером – NRJ, медіапартнером – tochka.net. Drink Buro стали алкогольним партнером заходу.

Свіжі новини