12 Квітня 2018
views 1898

«Хто далі йде» – Сергій Бабкін (Прем’єра синглу та lyric-video)

Сергій Бабкін презентував свій новий сингл «Хто далі йде» – філософський маніфест артиста-душі.«Той, хто невдовзі впаде – звільнить простір для того, хто далі йдe.

Той, хто до краю дійде, зведе сходи для того, хто далі йде» – приспів, що ілюструє основну думку пісні «Хто далі йде». Цей мотивуючий трек містить у собі глибокий зміст, як і кожна пісня Бабкіна.

«Хто далі йде» не є очікуваною від Сергія любовною лірикою. Вона присвячена тому шляху, який проходить у своєму житті людина, та ланцюговій реакції, якою пов’язані між собою всі на землі.

Вимикаючи одне життя, вмикається інше – таку ілюстрацію отримала обкладинка синглу Бабкіна. Все, що робить кожна людина, коли розуміє, що її шлях завершується, – це готує плацдарм для іншої людини, яка буде йти далі – і так до безкінечності.

«Ця пісня присвячується всім, хто не стоїть на місці. Вона про людей які прагнуть чогось досягти. І навіть якщо ти сьогодні не переміг – значить, це просто не твій час, комусь зараз це потрібніше, але сам ніколи не здавайся. Адже переможця не завжди помітно потім, а те, що людина програла, не означає, що вона щось втратила, навпаки. Тому я присвячую цю пісню всім, хто рухається вперед!», – розповідає про трек Бабкін.

Кожна фраза підкріплює ідею треку – спеціально для цього напередодні прем’єри Сергій поділився уривками тексту у своїх соціальних мережах, анонсувавши прем’єру шанувальникам.

Вперше глядачі побачила виступ Сергія та почули трек «Хто далі йде» на «Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою», де найгарячіший танцівник «Танців з зірками» Женя Кот створив власну хореографічну інтерпретацію нового синглу Бабкіна.Нагадаємо, що вже 15 квітня відбудеться перший прямий ефір 8 сезону «Голосу країни», де Сергій Бабкін вже вдруге є зірковим тренером, і де він вражає своєю безпосередністю і щирістю.

Свіжі новини