16 Липня 2019
views 816

Катя Гуменюк(Асоль) виходить заміж: стала відома дата!

Катя Гуменюк виходить заміж: стала відома дата!Співачка, раніше відома як Ассоль, повідомила, коли відбудеться її весілля.

Новини про те, що незабаром у Каті Гуменюк зміниться сімейний стан, з’явилися в мережі ще рік тому. У травні 2018 року обранець співачки Артем Тараненко їй освідчився, і шанувальники негайно дізналися про це з Instagram.

Весь цей час заручені закінчували навчання у лондонському Coventry University і були такі зайняті, що організація весілля постійно відсувалася на другий план. І ось зараз, коли лекції та іспити позаду, закохані нарешті змогли призначити дату важливої події.

«19.09.19 – магічна дата й ідеальний день для того, щоб наше кохання зробило новий виток! Після стількох років разом ми офіційно станемо сім’єю. Не можу дочекатися цього дня, і волночас не можу згадати, коли я востаннє так хвилювалася. Хочеться провести цей день так, щоб запам’ятати кожну мить на все життя! Звісно, організувати такий відповідальний захід непросто, але це приємні клопоти» – ділиться Катя Гуменюк.

Її наречений Артем Тараненко – бізнес-аналітик, випускник факультету Global Business Management лондонського університету Coventry. Артем і Катя знайомі з дитинства, але зустрічатися почали два роки тому.

Свіжі новини