29 Серпня 2019
views 493

Як це мило: в мережу потрапило фото запрошень на весілля Каті Гуменюк

Співачка вже почала розсилати заповітні коробочки своїм гостям!

До весілля Каті Гуменюк залишається трохи більше трьох тижнів. Артистка вже встигла привезти свою весільну сукню з Лондона і навіть схвилювати шанувальників фотографіями з примірок вбрання. Зараз Катя готується до весілля та дівич-вечора, який відбудеться напередодні торжества.

А сьогодні в мережу потрапили фото запрошень, які екс-Ассоль і її наречений Артем відправляють дорогим гостям. Навіть за фото можна сказати: до запрошення гостей, як, власне, і до всієї підготовки, Катя поставилася відповідально.

Невелика коробочка, оббита ніжно-рожевим оксамитом із тисненням ініціалів пари, відкривається, якщо розв’язати білу атласну стрічку. Всередині – сама картка, виконана зі скла, з гравюрою – так закохані повідомили запрошеним дату і місце весілля. Локації весілля на фото не видно, але відомо, що торжество відбудеться у Києві. А ось в спеціальній кишеньці, прикрашеній перлами, можна знайти інформацію про дрес-код, милий календарик з датою весілля і зворушливу листівку з ініціалами пари.

Катя Гуменюк вийде заміж вже 19 вересня. Її обранцем став бізнес-аналітик Артем Тараненко, з яким співачка знайома з дитинства.

Свіжі новини