29 Листопада 2021
views 34

Греби до нас і влітку, і взимку: сезон зимових вечірок у NAVY відкрито!

Сезон зимових вечірок в NAVY набирає обертів. На минулих вихідних в заміському комплексі NAVY відбулась LUX FM CHERRY PARTY за участі Monatik, Wellboy та спеціальної гості – авторки хіта Rampampam – Minelli, чиї пісні збирають найбільші шазами по всьому світу. 

Заміський комплекс NAVY весь літній сезон влаштовував наймасштабніші вечірки з топовими артистами сучасності, та вражав соціальні мережі оригінальними запрошеннями на кожну. Ексклюзивно виступали: «Мумий Тролль», Jah Khalib, NK, Alekseev, «Ляпис Трубецкой». А вже цієї осені та зими в NAVY плануються нові високотехнологічні концерти.
Ця субота не стала виключенням і зібрала понад п’ятсот гостей, серед яких і зіркові : Жан Беленюк, Леся Нікітюк, Олімпія Вайтмусташ, Олена Войченко, Андрій Черновол, Андрій Богдан, KOLA, KRUTЬ, Надін, Настя Короткая, Ірина Пікалову та інші. 

Нагадаємо, що уже традиційно в соціальних мережах лідерів думок, інфлюенсерів та відомих українських артистів можна було помітити оригінальні запрошення. Цього разу це були лижні палиці, що були промарковані написом: «Греби до нас і взимку і влітку». Тим самим NAVY підкреслив, що заміський комплекс чудово підходить для вечірок не тільки влітку, а й цілий рік. 
Слідкуйте за анонсами наступних вечірок в соціальних мережах NAVY.

Свіжі новини