6 Жовтня 2017
views 614

Фільм «Межа» став учасником найбільш значущого кінофестивалю у США!

Словацько-українська стрічка «Межа» буде представлена у категорії «Кращий міжнародний фільм» на одному з найстаріших заходів Північної Америки – Міжнародному Чиказькому кінофестивалі.

53-й Міжнародний кінофестиваль буде проходити з 12 по 26 жовтня у Чикаго. Покази словацько-української копродукції відбуватимуться 14, 15 і 17 жовтня. Результати оголосять у фінальний день кінофестивалю – 26 жовтня.

На сайті кінофестивалю фільм описали як «стрічка з неймовірно сильним сценарієм, захоплюючими локаціями та фантастичною внутрішньою силою, що є прикладом зразкової кримінальної драми, яка набирає дедалі більше обертів до фіналу».

Продюсер фільму Андрій Єрмак коментує: «Це ще одна перемога: наш фільм було відібрано в основної конкурсної програми одного з найстаріших американських кінофестивалів! Маємо дійсне міжнародне визнання нашого фільму. Для мене це честь – бути продюсером цього проекту!».

Нагадаємо, що всеукраїнська прем’єра словацько-української копродукції «Межа» відбудеться у рамках прологу кінофестивалю «Молодість» 22 жовтня, а 16 листопада стартує всеукраїнський прокат фільму.

Офіційна сторінку фільму на сайті кінофестивалю – https://www.chicagofilmfestival.com/film/the-line/

Свіжі новини