8 Серпня 2017
views 1560

DZIDZIO та Олена Лавренюк в офіційниому трейлері суперблокбастера «DZIDZIO Контрабас»

В мережі з’явився другий офіційний трейлер українського народного суперблокбастера «DZIDZIO Контрабас», прем’єра якого відбудеться 31 серпня у всіх кінотеатрах країни.

Перший трейлер фільму, режисером якого став Олег Борщевський, набрав більше 150 тисяч переглядів на YouTube! Сьогодні в Інтернеті було презентовано другий офіційний трейлер. Як його коментує зіркова знімальна група кінострічки:

«Ви не подумайте, то не трейлер коштує три штуки, то один з купи жартів, які ви побачите у фільмі. В дві хвилини ми все не змогли запихнути, але сміятися ви будете обов’язково. Бо навіть мій костюм розійшовся по швах поки я дивився трейлер», – запевнив Дзідзьо (Михайло Хома).

«Я отримала масу задоволення на знімальному майданчику працюючи з Дзідзьо – це завжди весело, купа жартів та імпровізації. У фільмі прекрасний акторський склад: Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Ігор Кондратюк, для глядача буде багато несподіванок. В мене незвичайна роль фатальної дівчини, яка єдина в картині розмовляю російською мовою, що підкреслює колорит моєї героїні», – розповідає акторка фільму Олена Лавренюк.

Генеральний продюсер Сергій Лавренюк додає: «Попри силу-силенну смачних жартів, фільм вчить сміятися над собою і над життям усіх українців».

«Ми не випадково вирішили вийти з фільмом перед новим навчальним роком. Нам дуже хочеться, щоб завдяки “DZIDZIO Контрабас” він почався на позитивній та веселій хвилі. Сміятися будуть усі! Гарантуємо!», – розповів продюсер фільму Павло Сушко.

Реліз фільму у всіх кінотеатрах країни відбудеться 31 серпня!

Фільм розповідає про трьох хлопців-шибеників (Дзідзьо та його товариші), які вирішили зайнятися незаконною справою. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi – для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина (Олена Лавренюк), всі плани руйнуються. Тому тут розпочинається кінець світ локального масштабу, адже герої фільму заради мрії готові на все.

У кінострічці також знялись: Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк, Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Ігор Кондратюк та інші.

Свіжі новини