28 Грудня 2020
views 60

Джуда про українок, расизм і про те, чому іноземці їдуть навчатися в Україну. Зе Інтерв‘юєр

У новому епізоді «Зе інтерв’юер» – український блогер Юра з Коломиї. Насправді його ім’я Джуда. Шість  років тому він прилетів зі Штатів до України, щоб навчатися в медичному університеті. Він справив надзвичайне враження тим, що вивчив українську мову, і тепер не лише вільно володіє нею, а й співає українські пісні улюблених виконавців і навіть веде блог в Інстаграм та ТікТок.

Джуда розповів, чому його вибір міста для навчання припав саме на Івано-Франківськ, за який час він вивчив українську мову, а також про толерантність, расизм та дивні ситуації в Україні.

Чи задоволений Джуда навчанням в Україні? Чи легко йому далося вивчення української мови? Яка середня зарплатня лікаря у Штатах? Що він думав, переїжджаючи у 2014 році в Україну, про військові дії на її території? Як Джуда ставиться до руху #BlackLivesMatter? Коли він був темношкірим підлітком в Америці, яким було його ставлення до поліції? Як часто стикається Джуда з расизмом в Україні? Чи була в Джуди мета розкрутки свого блогу? Чи подобається йому творчість Олега Винника? Яким було його найдивніше знайомство з дівчиною в Україні?

Свіжі новини