5 Лютого 2021
views 24

Дві новини від Сергія Бабкіна в день операції

Сьогодні, 5 лютого, артисту-душі, тренеру Ліги сміху Сергію Бабкіну проведуть офтальмологічну операцію.

Дружина Бабкіна, Сніжана, яка зараз підтримує артиста у Відні, розповіла, що операції могло й не бути через некоректний переклад слів лікаря перекладачем. Сергію Бабкіну повідомили, що він не готовий до операції через ще одне ускладнення – відшарування сітківки ока. Спочатку потрібно було б прибрати рідину, потім пришити сітківку. І лише після реабілітації тривалістю до чотирьох тижнів Сергію змогли б зробити операцію. Але! Повідомлення перекладача викликало паніку в родині артиста, адже чекати не можна – артист стрімко втрачає зір, і подружжя підключило по відеозв’язку лікаря з Харкова.

Щоб ще раз підтвердити діагноз, лікар Сергія з Харкова вийшов на зв’язок із професором клініки Відня і з’ясував, що операцію все-таки можна провести, але лише на одному оці. І якщо все мине добре, друге око лікуватимуть за три тижні.

«У нас дві новини, друзі! Хороша і ще краща! Завтра Сергію роблять найважче око. І це хороша новина, адже ще вранці і цієї операції могло не бути. Потім ми летимо додому, і маємо повернутися сюди за три тижні для маніпуляції з другим оком. І це дуже хороша новина, оскільки у Відні не буде локдауну, і ми зможемо потрапити в музеї і крамнички. Нехай буде так! Треба міняти все, що не за планом, на Чудову нагоду. Два ока в один день зробити неможливо, як планувалося. Бабкін легких шляхів не шукає, тому й розтягує задоволення».

Раніше артист повідомляв, що така операція йому вкрай необхідна, адже зір артиста погіршувався щодня. Для її проведення подружжя Бабкіних поїхали до Австрії, де знаходиться необхідний для операції лазерний апарат.

Свіжі новини