24 Травня 2018
views 536

ДЛЯ ЗМІ: ЗАПРОШЕННЯ НА НОВЕ ШОУ TAMERLANALENA «ЕСЛИ ЧТО, НАБИРАЙ»!

Шановні ЗМІ, запрошуємо Вас на довгоочікуване шоу української neo r’n’b групи TamerlanAlena під назвою «Если что, набирай», яке відбудеться 31 травня в концерт-холі Bel’Etage!

Уже відомо, що режисером-постановником шоу стане хореограф проекту «Танці з зірками», шоу «Міс Україна 2017» і шоу Тіни Кароль “Інтонації” Василь Козар!

«Акцент у шоу насамперед буде зроблений на артистів, але ми вже придумали велику кількість сценічних, світлових рішень, що доповнять усе дійство», – ділиться секретами шоу режисер.

Крім складної режисерської задумки шоу артистів доповнить віджеїнг, створений HeadShot Production, які займаються пост-продакшеном відеокліпів кращих українських артистів.

А ще публіка буде здивована новим аранжуванням найулюбленіших хітів від TamerlanAlena. Як зазвучать «Хочу с тобой», «Ты только мой» та інші треки по-новому, можна буде почути вже на концерті в останній день літа!

«Для нас це перший досвід – створювати на сцені настільки технологічно складне і неймовірне шоу! Наші шанувальники ніколи нас такими не бачили, і ми вже не дочекаємося концерту, щоб показати те, до чого ми готуємося вже кілька місяців! Це буде неймовірно!» – розповідають про майбутній концерт артисти.

АКРЕДИТАЦІЯ за посиланням

З усіх питань – Софія

097 545 30 80 

media@yulainfo.com

Свіжі новини