4 Червня 2021
views 36

«Діти – квіти життя»: Ольга Джарти та «КиївКвіт» влаштували висадку дерев та фотовиставку

«Діти – квіти життя»: Ольга Джарти та «КиївКвіт» влаштували висадку дерев та фотовиставку У всесвітній день дітей, у парку «Позняки» відбулася висадка декоративних яблунь за іменними сертифікатами і виставка за ініціативи Ольги Джарти і «Київ Квітучий».

Спеціально на честь свята команда Ольги представила яскравий фотопроект «Діти – квіти життя». Його героями стали діти зіркових батьків – Слави Камінської, Влада Ями, Єлизавети Юрушевої, Анатолій Анатоліч, Анни Різатдінової, Наталки Карпи, Оля Цибульська, Vladimir Ostapchuk, Евгений Кошевой та Юрий Ткач.«Хочу подякувати кожному, хто доїхав і підтримав нашу ініціативу незважаючи на прохолодну погоду. Ми зробили велику справу для нашої столиці і справжнє свято для дітей разом із друзями Yaro, Kukushka Secret place та B Boutique Bar.

Приєднатися до ініціативи ви зможете на наших сторінках у соціальних мережах», – сказала Ольга ДжартиКульмінацією заходу стала висадка 12-ти декоративних яблунь. Учасникам акції допомагали їх висаджувати працівники «Зеленбуду» Дарницького району.Приєднатися до івенту і зробити Київ кращим прийшли Катя Осадчая, Вікторія Джарти, Анатолій Анатоліч і Юла Юла., Єлизавета Юрушева, Олексій Прищепа, Ірина Федишин, Фаїна Тедеєва, Лана Кауфман та інші.

Нагадаємо, що в лютому Ольга Джарти та «КиївКвіт» організували виставку з презентацією фільму «10 жінок – 10 квіток»

Медіа партнером заходу стали 23-59.ua

Свіжі новини