27 Серпня 2021
views 159

Діаманти у келихах та найдорожчий у Європі коктейль: у центрі столиці відкрився бар від ювелірного бренду Kimberli.

Учора в центрі столиці пройшла закрита презентація найзагадковішого та найочікуванішого бару столиці від ювелірного бренду Kimberli.

«Красиве життя вдень і вночі» – проект повністю виправдав свій слоган, вразивши гостей вишуканістю та елегантністю – починаючи від інтер’єру й закінчуючи атмосферою події.

На презентації представили найдорожчий у Європі коктейль Vivid Yellow, який на аукціоні розіграли за 400 000 гривень. Він готується на основі віскі та абрикосового бренді, пюре ананаса та юзи. Та головне те, що на дні напою був кубик льоду, в якому знаходилася каблучка з жовтим діамантом.

Під час презентації бару для гостей були виготовлені унікальні подарунки та презентовані нові колекції: OCEANARIUM, SWALLOW COLLECTION, El Día de Muertos з PREMIUM-лінійки KIMBERLI рівня HIGH JEWELRY.

Хедлайнером вечору стала Даша Астаф’єва, вона запалювала DJ-сетом.

Серед гостей були: Денис Логвиненко, Арина Любітєлєва, Христина Остапчук, Кирило Скачков, Артем Климчук, Олексій Гладушевський, Ірина Вицуп, Міша Романова, Маша Гойя, Яна Алтухова, Марина Аристова, Євгенія Дубінська, Сауліді Алі та інші.

Нагадаємо, що за кілька днів до події в соціальних мережах лідерів думок, інфлюенсерів та відомих українських артистів можна було помітити оригінальні запрошення від Kimberli – кришталевий подарунок з чорним піском, що розкриває концепцію та головний меседж бару Kimberli, в якому ви зможете не лише щось скуштувати, а й придбати вишукану ювелірну прикрасу.

Свіжі новини