8 Лютого 2018
views 661

"ДахаБраха". Зе Интервьюер. 08.02.18

Первым гостем «Зе Интервьюера» в 2018 году стала культовая украинская группа, о которой говорит весь мир! В их гастрольном графике нет свободных дат до июля 2018 года. Их саундтреки звучат во всемирно известных фильмах и рекламных роликах. Они практически не дают интервью. Но… не «Зе Интервьюеру»!

«ДахаБраха» – уникальная в своем роде и самая известная украинская группа за пределами Украины. Главная украинская музыка на экспорт. Сколько коллектив заработал на рекламе с Дэвидом Бекхэмом? Как музыка «ДахаБраха» стала саундтреком сериала «Фарго»? Почему создатель «Симпсонов» Мэтт Гроунинг называет себя фаном «ДахаБраха»? Что скрыто в песнях группы? Что думают об Украине в мире и почему выступали на «Майдане»? О дуэте с Jamala, как сочинят свои песни и чтобы они изменили вернувшись на 10 лет назад?

Несколько интересных цитат из разговора с «ДахаБраха»:

ЧТО ДУМАЮТ ОБ УКРАИНЕ В МИРЕ

Був певний період коли от 2013 2014 2015 роки коли люди вперше чули, що гурт з України вони думали що в нас якісь революційні пісні. Несуть суть якусь таку, дуже єнергетику таку от громадську. Це 90 відсотків людей перше, що чули про Україну це Дахабрха. Ну і чули ще, що відбувається в нас тут щось на сході. Хтось називав це повстанським нашим «междусобойчиком» війною, мало хто думає, що то є з боку Росії агресія. Дуже мало новин насправді. Ну зараз уже взагалі просто нема. Ну є люди які знають, але мало. Ну зараз уже взагалі просто немає інформації. Ну був всплеск, була революція, була війна. У нас це ще все гаряче, ще триває, а уже там Північна Корея повно всіляких інших світових проблем.”

СКОЛЬКО ЗАРАБОТАЛИ НА РЕКЛАМЕ С БЕКХЭМОМ

“Нас звісно запитали дозволу на піню. Звідки дізналися про пісню? Напевне з BBC. Нам прислали вже готовий кліп, от такий, як він вже є і запитали, чи можна їм вікористати нашу музику і давайте торгуватись. (Це секретна сума?) Так, це комерційна таємница. Це більше однієї тисячі долларів. Вони самі запропонували заплатити більше, бо сказали, що заплатити 1500 долларів це єрунда. Більше ніж 1500 долларів. Це тільки в нас можна взяти нашу музику для бренду якогось там, не спитати в нас, а потім ще ображатись. В нас важе такий випадок був

ДУЭТ С JAMALA

Джамала – жінка агінь. Просто нас поставила по факту «я приходжу» і прийшла до нас сюди на репетицію, взяла ізмором, так сказать (сміється). Вона просто зайшла і сказала, що будемо співати. Вона прямо на репетиції склала мелодію, ніхто з нас не готовий був, ні ми не Джамала. Потім вона надихнулась, написала під цю мелодію текст, і так само потім прибігла до нас на студію звукозапису, де ми так само писали альбом останній «Шлях». Вона прибігла з валізою: «Так, у мене є 2 години!», там заспівала і полетіла пташечка. Так зявилася пісня “Заманили”

ЛУЧШИЕ В УКРАИНСКОЙ МУЗЫКЕ: ВЫБОР ДАХАБРАХА

Мабуть без ONUKA не обійтись. ONUKA крутєйша. Tik TU – молоді, классні дуже. THE HARDKISS. Joryj Kłoc, вони в нашому стилі працюють, теж етнічні. Hycz Orkestr. OY SOUND SYSTEM крутєйші, це в мене ще є проект єлектронний – колеги.

ПОЧЕМУ ДАХАБРАХА ВЫСТУПАЛИ НА МАЙДАНЕ

То був наш поклик душі і серця. Виступають всі нормальні колективи, ну і ти хочеш. Люди стоять там просто годинами, потім днями, потім місяцями і звичайно треба дати їм підтримку, виступити, сказати, що ти з ними, солідаризуватись з цими людьми, ми там проводили дуже багато часу.Пройшло 4 роки. Воно в 1000 разів краще, ніж могло бути якщо б Майдану не було. Всі звісно хочемо набагато швидше позитивних змін, але це дуже складно, тому що всі ми не в повній мірі готові змінюватись, ставати кращими. А в кожній людині величезний простір для вдосконалення, я по собі це в першу чергу відчуваю. Ви бачите, зараз одно реформа, друга реформа, почалася там якась медична – більшість медиків проти, почалась міліцейська – більшість міліціонерів проти. Тобто з одного боку найкреативніші найпрогресивніші люди іх там 5/10 відсотків, це ті шо робили Майдан. Всеодно у нас більшість людей яким краще отак от в болоті якомусь, але знаєш шо завтра має бути, кожен день. А тут час змін і просто ця революція тривае, але вона перейшла в іншу фазу. Звичайно хочемо шоб це відбувалось швидше, але нажаль як є.

7:00 УКРАИНСКАЯ МУЗЫКА НА ЭКСПОРТ

11:50 КТО ПРИХОДИТ НА КОНЦЕРТЫ ДАХАБРАХА

14:18 ЧТО ТАКОЕ ДАХАБРАХА

24:02 ЧТО СКРЫВАЕТСЯ В ПЕСНЯХ ДАХАБРАХА

26:00 ЧТО ДУМАЮТ ОБ УКРАИНЕ В МИРЕ

27:15 ИСТОРИЯ ШО З-ПОД ДУБА

28:58 СКОЛЬКО ЗАРАБОТАЛИ НА РЕКЛАМЕ С БЕКХЭМОМ

31:10 КУДА ДАХАБРАХА ПРИГЛАСЯТ БЕКХЭМА

32:20 КАК ДАХАБРАХА СОЗДАЕТ СВОИ ПЕСНИ

33:30 БЕБИ, ШОУ МИ ЕР ЛАВ

35:40 СКОЛЬКО ДОЛЖЕН ЗАПЛАТИТЬ БРИТАНСКИЙ ОЛИГАРХ ДАХАБРАХА ЗА ВЫСТУПЛЕНИЕ

36:30 КАКОЙ КАЛИФОРНИЙСКОЙ БАБУШКЕ ПЕЛИ ДАХАБРАХА

38:00 ДУЭТ С ДЖАМАЛОЙ

39:55 С КЕМ ХОТЯТ ПЕТЬ ДАХАБРАХА

40:50 ДАХАБРАХА ИДЕТ НА ЕВРОВИДЕНИЕ?

45:00 ГДЕ ХОТЯТ ЖИТЬ ДАХАБРАХА

45:50 ЛЮБИМАЯ ПУБЛИКА

47:25 «КАК ТЫ НАУЧИЛ ИГРАТЬ ЭТИХ БАБУШЕК НА БАРАБАНАХ?»

48:27 ФАНАТЫ ДАХАБРАХА

50:00 СКОЛЬКО ЗАРАБАТЫВАЕТ ДАХАБРАХА

51:18 ЛУЧШИЕ В УКРАИНСКОЙ МУЗЫКЕ: ВЫБОР ДАХАБРАХА

52:20 ПОЧЕМУ ДАХАБРАХА ВЫСТУПАЛИ НА МАЙДАНЕ

54:46 САУНДТРЕК К ФАРГО

56:17 СОЗДАТЕЛЬ СИМПСОНОВ – ФАНАТ ДАХАБРАХА

58:44 СЛАВНОЗВІСНИЙ КОЖУХ

1:00:48 ПОДАРОК ПОДПИСЧИКАМ

1:01:48 КОНКУРС ОТ ДАХАБРАХА

1:02:27 КТО РОЖАЛ ПОД МУЗЫКУ ДАХАБРАХА

1:03:15 ЧТО ДАХАБРАХА ИЗМЕНИЛИ ВЕРНУВШИСЬ НА 10 ЛЕТ НАЗАД

1:05:56 ШО З-ПОД ДУБА НА БИС

При цитировании интервью, просьба указывать источник – Зе Интервьюер (с)

«Зе Интервьюер» – так называется новая авторская программа Анатолия Анатолича. Это откровенные интервью с персонами, которые влияют на украинский шоу-бизнес, и не только. Прямые вопросы, которые каждый хотел задать лично. Не изменяя своей толерантности к респонденту «Зе Интервьюер» проведет диалог на важные темы в жизни личности и страны.

Как ведет себя герой в обычной жизни, о чем думает, о ком переживает, что его окружает, и кто вдохновляет. Досмотри до конца, и ты узнаешь все то, что респондент прячет за своей закрытой дверью.

интервьюер: Анатолий Анатолич

режиссер: Артем Грирорян

оператор: Владимир Вербовой

монтаж звука: Иван Сапронов

саунд: MonatikChilibiSound

фото: Александр Острогляд

при поддержке: YULA

youtube – https://www.youtube.com/c/зеинтервьюер

vkontakte – https://vk.com/theintervieweraa

facebook – https://www.facebook.com/theinterviewerAA

intagram – https://www.instagram.com/theintervieweraa/

Свіжі новини