5 Лютого 2021
views 140

«Чому?»: спільна душа, що співає чотирма унікальними голосами

У рамках проєкту #ponomarevlivestudio до 1 березня Пономарьов, DZIDZIO, ALEKSEEV та Пивоваров провели відкриту репетицію запису спільного треку!  

3 лютого в студії Олександра Пономарьова «З ранку до ночі» відбулася відкрита репетиція нової пісні «Чому?», яку виконують найбільш несхожі й сильні голоси країни: Олександр Пономарьов, DZIDZIO, ALEKSEEV та Артем Пивоваров. 

Пісня «Чому?», автором якої став Олександр Пономарьов, вперше виконуватиметься в єдиному стилі, без приспівів. А запис пройде одним дублем. 

Усі чотири артисти неймовірно натхненні майбутньою спільною роботою.

ALEKSEEV: «Чотири стихії возз’єдналися заради 5-ого, головного елемента – красивої пісні, в якій кипить життя! А там, де життя, живе любов. Та, що веде тебе й надихає щодня йти назустріч щастю. Кожен з нас чесно розповість свою історію і цим внеском, немов прибувши на новий, незвіданий материк, повідає глядачеві виняткову сповідь своєї долі, де в музичному таїнстві прозвучить вона – душа. Розбита на чотири частини. Ну що ж, почекаємо трохи! Залишилося тільки зібрати нехитрий пазл». 

Олександр Пономарьов: «Я легких шляхів не шукаю! Мені цікаво робити музичні експерименти. Дуже важко зібрати абсолютно різних артистів для нехарактерної для них роботи. Кожен різниться аудиторією, манерою виконання, і об’єднати це в один трек – складне завдання. Але в нас вийшло!»

Артем Пивоваров: «За моїми плечима безліч колаборацій з талановитими артистами, але досвіду квартетів раніше в мене не було. Це велика честь для мене – бути частиною проекту, в якому зібралися нова школа артистів і фундамент українського шоу-бізнесу. Ми як «Фантастична четвірка», в якій кожен майстер своєї справи зі своєю суперсилою, а результат цього злиття ви зможете почути зовсім скоро». 

DZIDZIO: «Кожен з нас доповнює іншого! Має свою родзинку, талант, тому у фіналі отримується неймовірний ансамбль у вигляді букету!»

Таким чином чотири хітмейкери українського шоу-бізнесу вирішили привітати прихильниць із весняними святами та подарувати пісню, присвятивши її кожній шанувальниці. Чекайте на нову колаборацію, що з’явиться на YouTube-каналі Олександра Пономарьова вже в перший весняний день.

Свіжі новини