6 Травня 2020
views 261

Благодійний онлайн-марафон #РазомВдома допоміг фондові Let’s Help зібрати більше 2 млн гривень

Найбільша музична онлайн-подія України долучилася до збору коштів на боротьбу з коронавірусом.


15 квітня з 14:00 до 00:00 на YouTube відбувся благодійний онлайн-марафон #РазомВдома. У події взяли участь 90 публічних персон, серед яких були артисти, блогери, спортсмени, соціальні діячі та інші. 10 годин поспіль гості робили включення зі своїх осель, а деякі особисто приходили до студії, аби підтримати ініціативу, розповісти про своє життя на карантині або заспівати пісню. Глядачі могли побачити улюблених артистів у прямому ефірі на YouTube, а також переказати безготівковий благодійний внесок, скориставшись підказками під відео.

Марафон став стартом збору коштів. Усі бажаючі впродовж наступних двох тижнів могли приєднатися до ініціативи та зробити свій благочинний переказ фондові «Let’s help», який з 2015 року допомагає представникам соціально незахищених верств населення: самотнім людям похилого віку, дітям-сиротам та малозабезпеченим.

До марафону приєдналися: Сергій Бабкін, MÉLOVIN, Артем Пивоваров, БEZ ОБМЕЖЕНЬ, Ірина Федишин, Pianoбой, KAZKA, Alina Pash, НеАнгели, TVORCHI, YUKO, Анатолій Анатоліч, Юрій Нікітін, Олег Скрипка, ALYOSHA, Michelle Andrade, Олександр Пономарьов, Ірина Кудашова, Євген Білозеров, Артем Мілевський та багато інших. Ведучими марафону були Павло Шилько та Анна Заклецька.

4 травня, через декілька днів після закінчення збору коштів, фонд Let’s Help відзвітував: за квітень було зібрано 2 003 545 гривень, частину яких було використано для закупівлі до геріатричних пансіонатів та терцентрів 4536 одиниць дезінфікуючих засобів, 3200 медичних масок і 432 захисних костюми. Таким чином, онлайн-марафон #РазомВдома разом з iншими донорами та волонтерами став частиною важливоï справи – допоміг забезпечити засобами індивідуального захисту тих, хто потребує цього найбільше.

Проект #РазомВдома ініціювали співзасновник премії YUNA Павло Шилько, а також його багаторічні партнери зі створення культурних і розважальних проектів – телевізійний продюсер Дмитро Котеленець та рекламний продюсер Brent David. Висвітлювати подію допомогли YULA Company. Технічну платформу для організації онлайн-трансляції надав найбільший партнер YouTube в Україні – відеолейбл AIR Music. Локацію та музичний супровід надавали Kaska Records.

Свіжі новини