7 Вересня 2018
views 1845

Артем Пивоваров «Відчуй»: прем'єра пісні масштабного соціального проекту «Коли тиша заговорила»

Навесні 2018 року в Україні стартував проект «Коли тиша заговорила». Його ініціювала громадська організація «Відчуй», яка вже понад 7 років системно допомагає людям із порушеннями слуху.

Масштабна ініціатива покликана привернути увагу до теми нечуючих людей і тих, хто втрачає слух, а це понад 3 мільйони українців. Загалом у рамках проекту «Коли тиша заговорила» відбудеться понад 10 ініціатив – від освітньої програми для дітей до соціальних експериментів з зірками та лідерами думок.Стартом проекту стала фотозйомка «Зіркова абетка», в якій взяли участь 33 відомих українця, серед яких Віра Брежнєва, Володимир Зеленський, Маша Єфросініна, Юрій Горбунов, Настя Каменських, Сергій Бабкін, Анатолій Анатоліч, Onuka, JAMALA та інші.

Сьогодні, натхненний ініціативою організації «Відчуй», Артем Пивоваров презентує пісню, яка стала музичним виразом цієї важливої для українського суспільства теми. Сингл «Відчуй» стане головною піснею-меседжем громадської організації «Відчуй».

«Усе почалося з мого усвідомлення цієї глобальної проблеми. Проблеми, яка може торкнутися кожного. Особливо музиканта. Всесвіт посилає нам сигнали, і одним із них для мене був фільм, який я подивився напередодні нашої зустрічі з проектом «Коли тиша заговорила». Фільм про діджея, який втратив слух. Для мене втрата слуху – це страшний сон. І коли я дізнався про те, що в Україні є організація, якій не байдужа доля нечуючих, що є люди, які вірять у світле майбутнє нашої країни, в мене з’явилося бажання познайомитися з ними. І тоді народилася пісня, якою я захотів поділитися зі світом.

Ми навіть не можемо уявити собі, наскільки це складно – не чути. І це може торкнутися кожного. Якщо ти навіть абсолютно фізично здорова тілом і духом людина, слух можна втратити без видимих передумов для цього. Почуйте наш меседж. Зараз є багато способів, щоб перевірити свій слух, і в 60% випадків можна уникнути його втрати. Будьте уважні до себе та оточуючих вас людей», – закликає Артем Пивоваров.Прем’єра відеокліпу «Відчуй» відбудеться вже в кінці вересня.

Свіжі новини