26 Травня 2020
views 247

АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЧ СТАВ АМБАСАДОРОМ HUAWEI

Ведучий програми Ранок з Україною на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч починає співробітництво з однією з найбільших світових телекомунікаційних компаній.

Анатолій Анатоліч став бренд-амбасадором Huawei – провідного всесвітнього постачальника інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуальних пристроїв. Huawei робить новітні технології доступними для повсякденного користування та сприяє світовому технологічному прогресу.

Наприкінці березня Huawei представила у Парижі нову революційну лінійку смартфонів: серії Huawei P40 – P40 Pro+, P40 Pro та P40. Новинки вирізняються ультрасучасним дизайном та інноваційними камерами, які знову розширюють можливості мобільної фотографії та зйомки відео.

Анатоліч розповідає: він захоплений новою флагманською лінійкою смартфонів та поділяє цінності бренду.

«Я закохався у Huawei ще з виходу моделі телефона Huawei P30 минулого року. Був приємно шокований можливостями камери цього смартфона, коли побачив презентацію, і хотів якнайшвидше спробувати новий функціонал у ділі. А два місяці тому вийшла нова флагманська лінійка Р40, яка значно перевершила попередню: тут вдосконалена система камер Leica, що завдяки найбільшій на ринку смартфонів матриці робить неймовірні нічні знімки. А унікальна камера-перископ забезпечує найкращий 5-кратний оптичний зум.

Мені близька інноваційність Huawei, їхній дух новаторства і підхід до роботи. Це бренд, який не боїться ризикувати, пробувати нове, створювати унікальні продукти й перемагати, без чого я теж не уявляю свого життя. Надзвичайно радий співпраці з цією компанією», – каже телеведучий.

Корпорація Huawei – світовий лідер в області інформаційно-комунікаційних технологій, постачальник смартфонів №2, згідно з даними IDC за 2019 рік із часткою на світовому ринку 17,6%. Продукція компанії представлена в понад 170-ти країнах. Співробітниками з досліджень і розробок Huawei створено понад 70 тисяч продуктів і рішень. У компанії 16 дослідницьких центрів по всьому світу.

Свіжі новини