25 Лютого 2020
views 427

Анатолій Анатоліч став амбасадором 10-го ювілейного Київського напівмарафону

Ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч став обличчям 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON, який відбудеться 4-5 квітня у столиці.

Цього року компанія-організатор напівмарафону Run Ukraine обрала головним меседжем комунікаційної стратегії у 2020 році «Біг зі змістом».

Біг зі змістом — це про:

  • фізичну й духовну трансформацію через біг
  • популяризацію української культури та історії
  • благодійність і можливість допомагати іншим.

Анатолій Анатоліч став уособленням цієї філософії, адже він розділяє ці цінності і транслює їх на широкий загал вже не один рік.

Своїм прикладом він показує, як біг може кардинально змінити життя. Завдяки регулярним заняттям спортом Анатоліч схуд на 25 кілограмів. Але кожен, хто хоч раз у житті виходив на пробіжку, знає — досягти фізичної трансформації через біг неможливо без змін на духовному й ментальному рівнях. Адже під час бігу на довгі дистанції неодмінно треба вміти чути себе, домовлятися із собою, часом навіть переборювати біль і страхи.

«Я дуже давно дружу з Run Ukraine, з одного з їхніх найперших бігових заходів, коли кількість учасників ще вимірювалася сотнями. Зараз же ми говоримо вже про десятки тисяч, і це неймовірно. Мені здається, я прожив ціле життя паралельно з тим, як розвивалася бігова культура столиці, і мені дуже приємно стати обличчям 10-го Київського напівмарафону, – поділився Анатолій Анатоліч.– Біг зі здорової звички став для мене чимось значимішим і глобальнішим, масштабнішим. Бути бігуном для мене означає бути частиною спільноти, мати однодумців по всьому світу: в Сіднеї, Токіо, Нью-Йорку. У будь-якому місті, де ти виходиш на пробіжку, опиняєшся на одній хвилі з людьми, вам легко знайти спільну мову. Біг – це особлива філософія».

Телеведучий двічі підкорював Нью-Йоркський марафон, і наразі готується до Лондонського, який відбудеться 26 квітня.

Свіжі новини