25 Серпня 2017
views 2610

Анатолій Анатоліч розпочинає "Новий день" на телеканалі "Прямий"

Сьогодні, під час запуску нового телеканалу “Прямий”, стало відомо, що ведучим його ранкового шоу “Новий день” стане Анатолій Анатоліч разом з колегою – Юлією Шпачинською.

Саме Анатолій Анатоліч та Юлія Шпачинська – в колишньому ведучі двох різних каналів об’єднались для нового ранкового шоу “Новий день” на телеканалі “Прямий”.

“Ми працювали на ідеологічно-різних телеканалах, можна сказати були конкурентами. Але зараз наша колаборація може принести щось однозначно круте для нашого каналу і взагалі нове для українського телебачення”, – коментує Анатолій Анатоліч.

Одразу після презентації ведучих в ефірі був показаний промо-ролик з Анатолічем, де достатньо відверто демонструється внутрішня свобода Анатоліча. Безлюдний острів, на якому телеведучий скидає піджак на пісок, символізує відкритість, свободу слова, політ творчості і натхнення новим етапом у кар’єрі.

Також стало відомо, що на Анатоліч не тільки вестиме ранкове шоу, а й стане його сопродюсером. Окрім програми “Новий день” Анатолій Анатоліч буде вести ще декілька розважальних програм, які саме – телеканал “Прямий” заявить згодом.

У прямі ефіри нового телеканалу Анатолій Анатоліч входить впевнено, адже десять років роботи у прямих ефірах (шість радійних і чотири телевізійних) дали йому великий досвід і вміння володіти аудиторією у різних, зокрема й екстремальних ситуаціях.

“Новий день” на прямому буде розпочинатися щодня по буднях з 6:00 до 9:00

Свіжі новини