20 Червня 2020
views 603

АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЧ ПРОБІГ 21 КІЛОМЕТР ЗАРАДИ МЕДИКІВ!

Телеведучий присвятив медичним працівникам забіг на півмарафонську дистанцію.

Цієї неділі, 21 червня, в Україні святкують День медичного працівника. Ведучий програми Ранок з Україною на Телеканал Україна Анатолій Анатоліч знайшов власний спосіб висловити повагу і підтримку українським лікарям: він присвятив їм забіг довжиною у 21 кілометр.

Близько сьомої ранку у суботу, 20 червня, Анатоліч почав півмарафон біля Києво-Печерської лаври і за майже дві години побував на головних локаціях столиці: парк Слави, пішохідний міст на Володимирську гірку, Андріївський узвіз, Софійська та Михайлівська площі, парк Шевченка, НСК «Олімпійський», Хрещатик, вулиці Грушевського та Банкова, Батьківщина-Мати.

Телеведучий розповідає: своїм пробігом хоче привернути увагу людей до Дня медичного працівника, аби лікарі та медичний персонал всієї України відчули підтримку та повагу не лише цього дня, але й відчували її завжди.

«На жаль, часто ми згадуємо про лікарів лише у випадках, коли маємо проблеми зі здоров’ям, які не залишають нас після самолікування. А разом із тим, десятки тисяч лікарів щодня рятують життя, жертвують собою заради пацієнтів і вчиняють подвиги, які нерідко залишаються без уваги. Зараз так само лікарі стоять у авангарді боротьби з COVID-19 – вони у щоденному марафоні працюють заради здоров’я країни, і саме завдяки їм ми можемо сподіватися на краще. Цих вихідних зателефонуйте лікарям, які в різні часи допомагали вам і вашій родині, і подякуйте їм» – каже Анатолій Анатоліч.

День медичного працівника в Україні з 1994 року святкують третьої неділі червня. Професійне свято стосується не лише лікарів, але й медичних сестер, акушерів, санітарів, лаборантів та фельдшерів.

Свіжі новини