1 Жовтня 2021
views 55

Анатолій Анатоліч пробіжить 42 км у Лондоні

Телеведучий Анатолій Анатоліч після дня народження здійснить ще одну свою мрію – пробіжить другий масштабний світовий марафон. 

Сьогодні Анатолій Анатоліч прилетів до Лондона, де 3 жовтня братиме участь в одному з п’яти світових марафонів Virgin Money London Marathon, який входить до Abbott World Marathon Majors — серії найбільш масштабних, відомих та бажаних марафонів у світі. Щорічний забіг у Лондоні збирає близько 43 тисяч атлетів. Перший відбувся у 1981 році. 

Три роки тому Анатоліч дав собі обіцянку пробігти всі наймасштабніші марафони Abbott World Marathon Majors у Бостоні, Лондоні, Берліні, Чикаго та Нью-Йорку.

«Для мене величезна честь бути зараз у Лондоні. Ніби перенісся у дитинство, адже тоді в мене була мрія потрапити в це місто, і ось нарешті я тут. Це фантастично. Начебто потрапив у книгу про ведмедя Паддінгтона чи Гаррі Поттера. Словом, я ніби згадав усі свої дитячі мрії, і зараз спостерігаю за тим, як вони відбуваються наяву. І ще неймовірно круто те, що я по-своєму підкорю це місто. Завтра відбудеться один із найпрестижніших марафонів світу, Лондонський, 42 кілометри. Все місто буде під моїми ногами, це фантастичні відчуття. Дуже багато хто мріє потрапити на цей марафон і мені вдалося, чому я дуже радий і вдячний за це своїй улюбленій сім’ї та всім друзям, які мене в цьому дуже підтримують. За півдня перебування тут я вже встиг закохатися в Лондон назавжди», – поділився Анатоліч 

Також цієї осені Анатоліч збирається вже втретє пробігти наймасштабніший марафон у світі – New York City Half Marathon 2021.

Свіжі новини