25 Липня 2017
views 1939

Актриса фільму «Межа» Римма Зюбіна: «Я стояла при мінусовій температурі в літній кофтинці»

Римма Зюбіна поділилась історією, як з діагнозом «бронхіальна астма» відправилась на зйомки кінострічки «Межа» у Словаччину та чим це закінчилось.

Українська актриса Римма Зюбіна перед тим, як відправитись у Словаччину на дозйомки словацько-української копродукції, отримала невтішний діагноз та рекомендації лікарів та ні в якому випадку не їхати на зйомки, проте акторська відвага Римми перемогла фізичні обставини.

«В “Межі” за 36 знімальних днів у нас було 40 локацій. Почали знімати влітку, потім зупинилися десь на місяць, і продовжили знімати в жовтні. Пам’ятаю, як я стояла на вулиці при мінусовій температурі в літній кофтинці. Бронхіт, кашель не зупиняється, лише під час дублю намагаюсь дихання контролювати. О 7 ранку в Києві під крапельницею, о 9 на зйомках іншого фільму та о 14 в літаку на Братиславу. Лікарі лякали мене тим, що в мене бронхіальна астма, а часу лежати й лікуватись тоді не було. В цей же період відбувались презентації «Гнізда Горлиці» по всім обласним центрам України. Це ще раз доводить, що актор не має права хворіти, не має права заради себе відмінити професійні справи, від яких залежить багато людей і всі мої проблеми завжди залишаються “за кадром”», – розповідає Римма.

Нагадаємо, що режисер фільму «Межа» Петер Беб’як отримав одну з головних нагород кінофестивалю у Карлових Варах – Кришталевий Глобус за кращу режисерську роботу.

https://youtube.com/watch?v=qdJc_MWqIbw

Свіжі новини