Концерти

Рок-легенда Dire Straits

6 лютого, в Палаці «Україна», британська рок-легенда Dire Straits знову зазвучить наживо після довготривалої перерви! Легенда відновилась під новим ім’ям – The Dire Straits Experience після 35 років з того часу, коли вперше в ефірі пролунав їх хіт «Sultans of Swing».

Їх музику можна дізнатися з перших нот. Їм вдалося створити унікальну техніку і стиль гри. Навіть якщо ви не є меломаном, ви точно чули їх мелодії. Їх альбоми підкорили весь світ і не раз очолювали чарти і отримували нагороди. Вони назавжди стали легендою рок-музики.

20 років тому, коли рок-група Dire Straights припинила своє існування, вона залишила каталог надзвичайно чудових композицій і музичних творів, що увійшли у золотий фонд рок-музики. З плином часу їхня репутація стала ще міцнішою. Рекордна кількість проданих альбомів – понад сто двадцять мільйонів штук – продовжує зростати і далі, адже нові молоді фани приєднуються до всесвітньої спільноти шанувальників таланту цієї команди.

На фоні двадцятирічної перерви і всезростаючої потреби почути одну з найбільш драматичних пісенних збірок в історії рок-музики, гурт зібрався знову, щоб виступити на благодійний концерт в Королівському Альберт-Холі в 2011 році. За наступні три з половиною роки група дала понад 150 концертів в 25 країнах світу.

Тепер The Dire Straights Experience у своєму найзірковішому складі з найкращих професійних музикантів, будь-коли існуючих у Великобританії, їдуть до України. Дивовижна музика Dire Straits знову звучить наживо для українських шанувальників рок-легенди!

Свіжі новини