Концерти

Прем'єра мюзиклу "Гаррі Поттер і таємниці Хогвартса"

11 січня, в Києві в Жовтневому палаці (МЦКіМ) відбулася довгоочікувана прем’єра мюзиклу «Гаррі Поттер і таємниці Хогвартса».

З перших секунд гості дійства потрапляли в світ магії. За допомогою декорацій і спецефектів прямо на очах глядачів Школа Хогвартс трансформувалася то в Заборонений ліс, то в поле для квідичу, то в коридор з промовистими картинами.

Ілюзії, фокуси, розподільний капелюх, який говорить, літаючі листи та чарівна книга доповнювали гру юних акторів і захоплюючий сюжет.

Оригінальна музика, написана композитором Олександром Чорним ексклюзивно для постановки, створила незвичайну атмосферу казки. Вона по-новому розповіла культову історію про хлопчика з серії романів письменниці Джоан Роулінг – Гаррі Поттера. За один день мюзикл зібрав два аншлаги.

Цікаво, що вперше на великій сцені зіграли і дочки ведучого телеканалу «Україна» Анатолія Анатоліча восьмирічна Аліса і шестирічна Лоліта, зігравши учениць факультету Гріффіндор.

Прем’єру відвідали: TAYANNA з сином, Соломія Вітвіцька з хрещениками, Тимур Мірошниченко з сім’єю, Михайло Присяжнюк, Тоня Матвієнко з донькою, Микита Ломакін, дружина Жені Галича Лера з донькою, Геннадій Попенко з дітьми, Олександра Лобода, Максим Сухенко, Анатолій Анатоліч та інші .

Продюсером проекту вартістю в чотири мільйони гривень виступив Олег Хороший – генеральний продюсер продюсерського центру «Star Time», на рахунку якого такі мюзикли як «Незнайко на Місяці», «Головна ялинка» та «Фантастична ніч».

Наступний показ мюзиклу «Гаррі Поттер і битва за Хогвартс» пройде в Одесі 14 січня.

Свіжі новини