Концерти

Концерт MARUV у Stereo Plaza

7-тисячний зал Stereo Plaza був переповнений, а черги розтяглися на сотні метрів. На майданчику відбувся перший сольний концерт найбільш обговорюваної артистки року – MARUV!

Зал був заповнений шанувальниками артистки, серед яких було багато публічних персон: Леся Никитюк, Ірина Горова, Мішель Андраде, MELOVIN, Соня Плакидюк, Руслан Квінта, Нана, Річард Горн, Євген Кот, Алла Костромічева, Влад Яма, Анатолій Анатоліч, Віталій Козловський, KHAYAT, Міла Єремєєва, Денис Христов, Іріша Блохіна, Олена Панова, Артем Гагарін, Слава Соломка та інші.

Support Аrtist на концерті MARUV став Boоsin, який розігрів публіку годинним DJ-сетом.

Після появи MARUV все почали танцювати з самого першого треку! А під час виконання головних хітів SIREN SONG, BLACK WATER і DRUNK GROOVE зал багаторазово вибухав оваціями.

За півтори години програми на трирівневої сцені MARUV змінила чотири образи, які надовго запам’яталися глядачам масками з рогами, епатажними костюмами, взуттям на двадцятисантиметрових підборах і великою кількістю латексу. Живі музиканти і шокуючий балет роздавали емоційний розряд кожному фану.

Під час концерту MARUV розповіла про початок свого шляху. У формі відеозвернення артистка зробила гучне зізнання про те, як на старті її кар’єри в неї ніхто не вірив. І тільки завдяки старанній роботі і вірі в себе зараз вона має можливість стояти на цій сцені перед армією шанувальників, які знають кожну її пісню.

Як і обіцяла MARUV, на цьому концерті стався гучний камбек KAZAKY. Епатажний перформанс викликали на біс двічі. А ще одним видовищним номером MARUV став виступ на пуантах під спільну пісню з французьким діджеєм MOSIMAN – MON AMOUR.

Свіжі новини