Концерти

KADEBOSTANY

25 вересня довгоочікувані KADEBOSTANY в рамках міжнародного POP COLLECTION TOUR приїдуть до столиці зі своїм всесвітньо відомим live шоу!

KADEBOSTANY – швейцарська поп-група, заснована в 2008 році загадковим французьким музикантом Kadebostan. Як стверджують музиканти їх група заснована в маленькій європейській республіці «Kadebostan». Завдяки своєму унікальному звучанню, божевільної енергетиці «резиденти поп-республіки» швидко перемістилися в центр загальної світової уваги.

KADEBOSTANY – це, дійсно, своя Республіка з усіма атрибутами: прапорами, формою і законами. У групі прекрасно все: музика, вокал, візуальні шоу. Президент Kadebostan зібрав кращих і найцікавіших музикантів звідусіль. Останні кілька років вокал в групі належить загадковій, сильною і чарівною Amina.

У 2011 році група випустила перший альбом і відразу почала завойовувати любов шанувальників, «резиденти поп імперії» вже встигли дати більше сотні живих вибухових концертів по всьому світу.

Озброївшись успіхом, група в даний час готує до випуску новий альбом, а поки закохатися в незабутнє звучання KADEBOSTANY можна треками з альбому «Pop Collection».

Вже 25 вересня, унікальні музиканти нашого часу дадуть концерт в новому столичному концертному клубі BEL ETAGE.

Свіжі новини